Новини з 1996 року

Наші вибори. "ПОРУЧні МЕРІЇ" ВКАТАЛИ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОРУШЕННЯ У ВОРОТА ПАРТІЇ ДРОЗДОВОЇ. З ОФСАЙДУ

Олександр Курилов 22 жовтня 2015 10:03 961 0

Міськвиконкомівська партія чиновників-бізнесменів за три дні до виборів у місцеві ради «забила» перший гол у ворота кандидата в мери Кременчука, такого ж бізнесмена Ірини Дроздової.

Гол, тобто попередження, забивали з офсайду – з порушенням усіх правил, однак судді (окружна виборча комісія. – Авт.) самого порушення не побачили й обидві сторони до нормальної поведінки не закликали. Тільки одну.

Натомість самим рішенням окружної виборчої комісії з таким попередженням створено загрозливий прецедент – кременчужанам забороняють розміщувати агітацію на балконах своїх квартир чи парканах будинків, чого раніше у місті не було…

Це засідання окружної виборчої комісії вчора й розгляд скарг технічного кандидата в мери від міськвиконкому Олега Савченка проти кандидата в мери Ірини Дроздової.

Самих скарг – три. Сьогодні, в четвер, до речі, розглядатимуть таку ж саму, вже четверту, але загальний зміст усіх один.

Технічний кандидат від однієї частини «команди» колишнього мера Кременчука О.Бабаєва добиває іншого кандидата в мери Кременчука від цієї ж команди.

Предмет скарги, за якою Ірині Дроздовій виписали попередження, – один. Це плакати,  зразка «Дроздова - наш мер», які її команда роздала виборцям.

Твердження з цього приводу в юридичній скарзі до виборчої комісії - ці плакати громадяни розвісили на своїх балконах, а це є порушенням закону про вибори.

У відповідності до закону, агітацію можна розміщувати тільки в дозволених міською владою місцях. На балконах у людей, як і у квартирах, агітацію розміщувати не можна, бо чиновники мерії Кременчука цього не дозволяли.

Ще у скарзі – такими плакатами кандидат у мери Ірина Дроздова порушує закон, бо вартість цих гасел на кременчуцьких балконах перевищує 5 відсотків від мінімальної зарплати. А це вже заборонено.

Далі ж довгі дебати на тему – чи можна кременчужанам розміщувати агітацію на своїх балконах та вікнах.

І тут вирішили так – якби громадяни власноручно малювали на своїх  простирадлах гасла на підтримку Петренка чи Сидоренка, це одна справа. Але якщо мова йде про виготовлену агітацію, то - інша. До речі, в іншому, на думку виборчкому, такі плакати законів не порушують.

Далі ж – з протилежною точкою зору – виступи представника Ірини Дроздової, який розповідає про іншу точку зору й невелике голосування представників виборчкому…

Результат голосування: чотири проти всіх  – на користь технічного кандидата від міськвиконкомівських бізнес-«ПОРУЧнів».

Тож кандидату на посаду міського голови – директору ПАТ «Кременчукм'ясо» Ірині Дроздовій за агітацію на балконах та парканах оголошується попередження про порушення закону про вибори.

Щодо зворотних порушень правил – біг-борди від її суперників з мерії на вулицях, з перекрученим, як у дитячому садку, прізвищем: «Драздова» - про це, хоча б для пристойності, ніхто не згадав.

Таким чином результат війни серед наших висуванців у міські голови Кременчука – 1:0. З таким рахунком сьогодні веде одна частина команди екс-мера О.Бабаєва, яка роздирає другу частину своєї ж команди.

Тож репортер і далі з поп-корном спостерігає за цією битвою – дармовим кіно, після якого змін у Кременчуці не буде.

Що залишається від війни: «ПОРУЧні мерії проти Дроздової» самим кременчужанам, так це таке запитання.

У самого автора біля паркану будинку, де проживає,  прикріплено Державний Прапор України. Виготовлений він фабричним способом і прикріплений у тому місці, який Кременчуцькою міською радою не визначено. Звідси й питання: чи слід його знімати, бо на це немає рішення міськвиконкому?

А якщо знімати, то вивішувати який?

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись