Новини з 1996 року

Наші війни з Коломойським. ДЕПУТАТИ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКРАДИ ПРОТИ ДОПОМОГИ БАТАЛЬЙОНУ «ДНІПРО 1»

kurilov 19 серпня 2015 14:47 971 0

Депутати Кременчуцької міської ради, представники «Опозиційного блоку», «Батьківщини» та політичної партії «Рідне місто» виступають за зняття з розгляду питання про надання допомоги раціями «Моторола» полку особливого призначення  "Дніпро 1".

Причина – місто недостатньо допомагає раціями своїм патрульним, а тут ще Дніпропетровськ.

Це чергові засідання депутатських комісій сьогодні та обговорення порядку денного. Одне з питань, за яке депутати мають голосувати, – це затвердження рішення міськвиконкому про надання допомоги відомому добровольчому підрозділу.

Зміст питання, проти чого виступають, – купівля трьох рацій. До речі, рації звичайні.

«Уся справа в тому, що цей полк фінансується за рахунок Дніпропетровської області. Нам же потрібно захищати наших бійців», - зазначив з цього приводу депутат міськради й кременчуцький банкір Ігор Березенський.

За його словами, мова йде тільки про пункт 1.4 з рішення про надання допомоги, але інші аналогічні висновки, в яких не йдеться про «Дніпро 1», мають залишатися.

Про що ще згадав депутат міської ради – так це про патрульних  кременчужан-міліціонерів, яких сьогодні не забезпечено зв’язком. Тобто їм теж потрібні рації.

Цікаво, що сама тема Дніпропетровська переросла у звичайні дебати. У свою чергу керівник міського управління з надзвичайних ситуацій міськвиконкому Сергій Киричейко доводив депутатам міськради,  що в «Дніпрі 1» теж служать кременчужани. Гірше, що цей аргумент ніякої ролі не відіграв.

Учасники засідання – депутати міськради: один представник «Батьківщини», один – «Опозиційного блоку» й два – від «Рідного міста» проголосували за те, аби це питання зняти.

Репортеру  залишається додати, про що мовчать у Кременчуцькій  міськраді.

По-перше, серед «Дніпра 1» є кременчужани і їх немало. А найбільш відомий, якщо не згадувати про керівника міської федерації з джиу-джитсу  Олександра (прізвище опускаємо), це Володя "Таксист" (прізвище теж опускаємо).

Ким цей Володя служить, говорити не варто, але боєць він відчайдушний. До речі, його земляки й теж військові з Кременчука – відчайдухи не менші.

Гірше, що їх  депутати міської ради на своє зібрання не гукали й думки цих кременчужан ніхто не вислухав.

Є й друге та останнє в цій справі. Зокрема, хто не знає, що кременчуцька партія «Рідне місто» починає нерівно дихати, коли йдеться про Дніпропетровськ та Коломойського й хто не знає  про конфлікт між «Укртатнафтою» та «Укртранснафтою»?

Але при чому до їхнього конфлікту між нафтовими магнатами  наш кременчужанин Володя з позивним «Таксист» та його товариші? На це питання якраз у репортера відповіді і немає.

О.Курилов

Теги: Підтримка оборониАТОДніпро-1

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1237 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1890 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2386 0