Новини з 1996 року

Наш треш. У Кременчуці чиновники обговорили боротьбу зі сходженням криги та підтопленнями

Олександр Курилов 25 лютого 2020 10:01 654 0

Чиновники міськвиконкому Кременчука сьогодні провели одне з найбільш безглуздих спеціальних  засідань комісії з надзвичайних ситуацій.

Головна тема порядку денного засідання – як наші комунальники та рятувальники боротимуться з таненням снігу та сходом криги в річках?

Вів засідання перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, який сьогодні в Кременчуці є головним, бо мер у відпустці.

Тож на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій традиційно перерахували райони, які опиняються в зоні ризику підтоплення, якщо випадає багато снігу

Далі перераховували можливості рятувальників боротися з паводковою водою та згадали про план «Б», який є у міськвиконкомі.

Інше, про що розповіли, – в місті є надзвичайний запас, а тепер у Кременчуці працює комісія – перевіряє водовідвідні канали, які в нас поросли очеретом і які засипали сміттям.

Тож із цього приводу послухали пожежників, далі почався виступ комунальників, які проводять перевірки.

І цікаво, що жоден із присутніх чиновників не сказав: люди, зупинімося, снігу не було, а ми будемо боротися з неіснуючими  паводками.

Тож на завершення всі послухали прогнози синоптиків. А за прогнозами, будуть дощі  при потеплінні до +14.

Інше, що почали говорити, – ось чекають воду з Білорусі, де також снігу не було, й звідки ця вода повинна взятися – не говорили.

Далі ж про сніг, якого немає, говорити припинили, однак уже перший заступник міського голови Пелипенко згадав про продовження кронування дерев, які в нас падають від вітру.

Далі - про пожежі, де рятувальники звітувалися про кількість переданих до ЗМІ повідомлень.

Останнє – про місце укриття для працівників підприємств, однак на цю тему ще говоритимуть.

На цьому й усе – перший заступник мера Кременчука Володимир Пелипенко з почуттям виконаної справи завершив засідання. Тож чекаємо воду з Білорусі в нашому місті, якої не буде, бо зима 2020 була надзвичайно тепла.   

А інше, про що міркуємо, - це про розмір премій учасникам цього засідання, що складає 180 відсотків, яка виплачується незрозуміло за що. 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 516 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 779 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 812 0