Новини з 1996 року

Наш спорт. Сергій Мазур про кременчуцький хокей і найцікавіший сезон Української хокейної ліги. Фото

Олександр Курилов 26 жовтня 2020 15:15 756 0

Президент «Кременчука» - про емоції після чемпіонства і очікування від майбутнього сезону

Президент «Кременчука» Сергій Мазур поспілкувався з пресслужбою УХЛ і поділився своїми емоціями після першого чемпіонства кременчужан в історії клубу, а також розповів про цілі та очікування від майбутнього сезону.

- Які у Вас залишилися емоції після виграного фіналу плей-оф?

- Емоції тільки позитивні. Ми довго йшли до золотих медалей, багато працювали і зараз команда показала, що заслужила це золото своєю працею і роботою.

Хочу подякувати всім причетним - і гравцям, і тренерському штабу, і всім співробітникам клубу, і, звичайно ж, нашим уболівальникам за старання, підтримку і віру в наші сили.

- Коли Ви починали свій шлях як засновник клубу, чи думали, що колись Ваша команда виграє чемпіонський титул?

- Звичайно, мені завжди хочеться вірити в успіх своєї команди. Але тоді не було конкретно такої думки. Ми хотіли розвивати спорт у місті, давати дітям можливість розвиватися і ставати на шлях професіоналів.

Вже пізніше ми почали ще більше вкладатися в розвиток самого клубу, зробили серйозну реконструкцію арени, створили всі умови для команди. А тепер нарешті прийшли до золота.

Я думаю, що це серйозний поштовх для розвитку спорту в місті. Діти повинні бачити, до чого вони прагнуть і йдуть, а батьки повинні розуміти, куди віддавати дітей. Тож команда-чемпіон - це добре не тільки для нас, як для команди. Це добре для всього нашого регіону і розвитку спортивної інфраструктури в місті.

- Тричі Ваша команда поступалася у фіналах і залишалася за крок до чемпіонства. Як морально команді справлятися з подібними поразками і як знаходити мотивацію знову йти в бій?

- Поразки завжди повинні мотивувати бути кращим, прагнути до більшого. Звичайно, складно морально залишатися за один крок від чемпіонства, але це зробило нас сильнішими і дозволило виграти зараз.

Це був важкий і довгий сезон, складний фінал, але команда проявила характер і довела справу до кінця.

- Який у Вас план у розвитку команди в подальшому? Чи є нові партнери клубу?

- Ми зараз робимо акцент не тільки на основну команду, а й на дитячі школи, виховання підростаючого покоління. Хочеться, щоб у майбутньому склад основного клубу поповнювали місцеві вихованці.

Одним з найважливіших етапів було, звичайно, будівництво арени. Ми відбудували дійсно хороший спортивний комплекс, в якому є все для тренувального процесу команди.

Зараз ми вже підписали ряд спонсорів команди на майбутній сезон. Це, до речі, перші спонсори, які почали підтримувати нас фінансово. А з цього сезону в нас з'явився Генеральний партнер - ТМ «Королівський Смак». Це наші хороші друзі і давні партнери.

До того ж у цьому сезоні нам допомагає місто і ми дуже раді, що міська влада підтримує спорт.

Я думаю, що ми рухаємося в правильному напрямку і далі зможемо розмовляти про нові партнерські угоди.

Я вважаю, що кожному клубу важливо не тільки мати таких партнерів і спонсорів, але ще й робити з ними правильні інтеграції, впроваджувати в наш вид спорту.

- Чого Ви очікуєте від майбутнього сезону УХЛ Паріматч?

- Чекаю яскравих і цікавих матчів, боротьби за місця в таблиці і, звичайно ж, перемог своєї команди. Зараз чемпіонат виріс, додалися три нових клуби з серйозними амбіціями, тож зросте і конкуренція всередині чемпіонату. Я думаю, що це буде один з кращих і найцікавіших сезонів УХЛ, а глядачів чекає принципова боротьба і за місця в таблиці, і за медалі.

Я радий, що чемпіонат України виходить на новий рівень, розширює географію і додає нові команди. Це говорить про те, що хокей в нашій країні стає все популярнішим, люди цікавляться цим видом спорту. Я думаю, що ми зараз знаходимося на правильному шляху розвитку і будемо йти тільки вперед.

Плюс, зараз мені б хотілося, щоб у Полтаві з'явилася така ж льодова арена, і готовий до цього докласти свої зусилля, а також поділитися своїми знаннями і досвідом.

Пресслужба УХЛ

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2897 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3370 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3817 0