Новини з 1996 року

Наші скандали. У Кременчуці - кампанія мера Малецького з будівництва заправок біля зупинок транспорту

Олександр Курилов 12 липня 2018 10:09 392 0

У Кременчуці – новий будівельний скандал. Цього разу мова про будівництво ще однієї заправної станції біля зупинки громадського транспорту «Вул. Козацька».

Цей скандал схожий на всі попередні, хоча деякі відмінності є. Цього разу кременчужанам, крім того, що змиритися, пропонують цілувати міську поліцію в одне місце, й про це розповідає депутат міськради Оксана Піддубна.

«Поцілуйте їх в одне місце  - так висловився на адресу поліції Кременчука представник орендаря кременчуцької землі зі Львова, на якій провладна команда кременчуцьких «слуг народу» дозволила будувати чергову (шосту) заправку біля зупинки "Козацька"», - розповідає депутат про причини скандалу.

Інше, про що депутат повідомляє в соціальних мережах, – написала заяву в поліцію, в якій повідомила про те, що:
По-перше, представники орендаря (зі Львова) та забудовника (з Вінниці) КОМУНАЛЬНОЇ ЗЕМЛІ в районі кварталу 278 всупереч законодавству не допускали мене, як депутата, оглянути земельну ділянку;
По-друге, вищезгадані «гастролери» зі Львова та Вінниці (Мілов Андрій та Коваленко Владислав Г.) дозволили собі певні хуліганські витівки.

Цікаво, що поліція на місце прибула, а забудовники, які цю поліцію побачили, – втекли», - додає депутат міськради Оксана Піддубна.

А от не говорить вона про таке. Перед цим скандальним будівництвом  було й інше, теж пов’язане з будівництвом заправки біля зупинки транспорту та житлових будинків. Однак забудовники в цьому випадку були зі столиці.

Ще раніше аналогічний скандал запалав на Першому Занасипу, де мешканцям міста довелося зупиняти незаконне будівництво через суд.

А об’єднує всі ці скандали лише одне – прізвища. В даному випадку -  це міський голова Віталій Малецький і його заступник з будівництва Дмитро Кравченко.

Вони ініціюють прийняття таких рішень на сесіях міської ради як додаткові й за все це депутати Кременчуцької міськради голосують. Усі ці рішення затверджують більшістю й без обговорення з громадянами й без врахування інтересів людей.

У результаті ж – лише скандали.

І питання, яке цікавить «Програму плюс», стосується нашого міського голови Віталія Малецького: пане мер, який саме хабар повинні вам дати забудовники, аби ви так вперто ігнорували думку пересічних кременчужан і боролися з тими, хто вас обирав?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись