Новини з 1996 року

Наші щеплення. Депутат Терещенко з Києва проти мера Кременчука Малецького через віце–мера Усанову

Олександр Курилов 14 вересня 2016 15:56 1034 0

Депутат Кременчуцької міської ради й один з товаришів міського голови Віталія Малецького  - Денис Терещенко заявив про свій намір протидіяти фахівцям міського управління охорони здоров'я, які планують організувати щеплення дітей вакцинами БЦЖ у школах міста.

Таку вакцину медики міста отримали в достатній кількості, аби провести щеплення всім дітям, кого через відсутність вакцин оминали раніше.

Єдине питання, що виникло, – де саме такі щеплення проводити.

Саме на це запитання  представник депутатського корпусу міста Денис Терещенко й відповів на своїй сторінці у ФБ.

«Намагання керівництва управління охорони здоров’я м. Кременчука перекласти проведення щеплень на медичні кабінети шкіл і дитячих садків та відповідальність за здоров’я дітей будуть зупинені.

Паспорти на медичні кабінети навчальних закладів, які оперативно готувало управління, будуть перевірені та поставлені під сумнів.

Я як батько трьох дітей не дозволю робити відповідні щеплення поза межами спеціальних медичних закладів.

Підтримую поодинокий протест директорів шкіл. Направив відповідне звернення міському голові», - зазначає депутат міськради.

Про що слід додати – чиновники на цей закид у свій бік відповіли. І відповідь від віце-мера з питань освіти Ольги Усанової, яка ще вчора заявляла, що щеплення вакцинами у школах можливі, – така.

Olga Usanova: «Інформую, що в місті Кременчуці не планувалося здійснювати щеплення дітей у загальноосвітніх школах восени 2016 року. У вересні 2016 року місто отримало вакцини для вакцинації дітей шкільного віку у кількості 15% від річної потреби. Відкривати пункти вакцинації в школах міста немає жодного сенсу, дана кількість дітей буде щеплена планово в дитячих поліклініках. Але зауважу, що всі медичні пункти загальноосвітніх закладів пройшли перевірку комісією у складі спеціалістів управління охорони здоров’я, департаменту освіти, міської дитячої лікарні та міського епідеміолога та отримали паспорти відповідності умовам тимчасових пунктів щеплень».

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 218 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 589 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1327 0