Новини з 1996 року

Наші рекорди. ДЛЯ КРЕМЕНЧУЖАН В АТО ГРОШЕЙ НЕМАЄ. НА РЕКОРДНІ ФОНТАНИ У КРЕМЕНЧУЦІ ГРОШІ – Є.

Олександр Курилов 27 серпня 2015 15:58 1024 0

Кременчук таки здивує увесь світ фундаментальністю своїх фонтанів і врешті-решт наш міськвиконком, за кількістю вкопаних у землю грошей, потрапить у книгу Гіннеса.

Втім це станеться, якщо ми не замерзнемо взимку у неутеплених будинках, на що у нашому міськвиконкомі немає коштів. Але у нас буде новий фонтан.

Грошей у місті не вистачає й кременчужани це бачили вчора, коли на сесії міськради наші депутати ділили на дві військові частини три радіостанції «Моторола», загальна вартість яких 59 тисяч гривень.

Але якщо придивитися уважно, то гроші в міському бюджеті все-таки є і не якісь там нещасні тисячі грн.

Про те, що місто таки поб’є світовий фонтанний рекорд спорудженням нового дива, будівництво якого триває на центральній алеї в парку "Придніпровський", «Програмі плюс» розповіли у мерії.

Мова – про нове диво світу, яке ні у Кременчуці, ні в Полтаві, й тим більше у "нещасному" сусідньому Комсомольську ніхто не бачив.

Назва нашого міського дива – новий фонтан. Він буде рекордним – ще більшим, ніж той, який є у сквері, що в центрі Кременчука.

Діаметр нової споруди - 12 метрів. Існуючий у сквері – 10.

Також новий фонтан буде оригінальним – вода дзюркатиме з трьох труб, на різну висоту й буде світловим. Спеціальні ліхтарі підсвічуватимуть воду так, що вона буде синьою, червоною й зеленою.

Що видно з фото – новий фонтан матиме максимальну глибину й у ньому, вочевидь, планується розводити тараню, благо, що Дніпро знаходиться за сто метрів поруч.

Загалом, як на репортера, все це було б весело, якби не так сумно.

У нас попереду опалювальний сезон з новими цінами на тепло, попереду зима, а міські будинки стоять не утепленими. Наші вікна в міській дитячій лікарні розсипаються від старості (у міськвиконкомі й то не скрізь їх замінили), а наші дошкільні заклади з дерев’яними дверима взагалі не витримують критики.

Натомість у нас буде фонтан. Новий. От тільки погано, що взимку він не працюватиме, бо вода замерзне…

Репортер не критикує наших градоначальників за їхнє фонтанне рішення. Можливо, їм видніше, як витрачати бюджетні кошти. От тільки в яке б місто  переїхати на зиму, де чиновники хоч трохи думають про людей?

О.Курилов

 

Теги: фонтанПідтримка АТОопалювальний сезон

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись