Новини з 1996 року

Наші "перемоги". Послуги водопостачання та водовідведення в Кременчуці подорожчають

Валерія Макряшина 24 січня 2020 11:45 866 0

Сьогодні, 24 січня, комунальне підприємство "Кременчукводоканал" провело в конференц-залі відкрите обговорення проектів НКРКП щодо коригування тарифів з централізованого водопостачання та водовідведення у 2020 році. На жаль, це коригування традиційно не на користь споживачів, які й так не дуже задоволені послугами комунального підприємства. 

Тож, як повідомили присутнім представники підприємства, вартість послуг водопостачання та водовідведення має підвищитися в середньому на 20%

Загалом же зазначимо, що кремечужани вже звикли до подорожчання послуг у постачанні питної води та каналізації, хоча сама якість води могла б за таку ціну бути кращою. Але ні. За таку собі "кока-колу" з-під крана містяни платитимуть ще більше.

Новий тариф на централізоване водопостачання становитиме 11,68 грн за 1куб. м (з ПДВ), а на централізоване водовідведення 12,16 грн за 1куб. м (з ПДВ)

Представниця "Кременчукводоканалу" повідомила, що підвищені тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) були встановлені на засіданні НКРЕКП.

На новий тариф КП "Кременчукводоканал" вплинули традиційні чинники, серед яких зменшення обсягів реалізації, що враховані в діючих тарифах, збільшення витрат на оплату праці, зміна витрат на оплату податків та зборів тощо. Крім того, кременчужани своєю оплатою компослуг за воду за новими тарифами компенсуватимуть підприємству витрати на оплату електричної енергії. 

Серед інших чинників зменшення складових тарифу, пов'язаних з обслуговуванням кредиту проєкту Світового банку "Розвиток міської інфраструктури", збільшення витрат на реагенти, збільшення витрат на паливно-мастильні матеріали.

Решта витрат змінилась у зв’язку зі зміною вартості матеріалів та послуг, які змінилися в напрямку зростання. 

Про що слід додати - про дату введення нових тарифів у дію на підприємстві повідомлять додатково, але, вочевидь, йдеться про травень 2020 року. 

Водночас на сайті КП "Кременчукводоканал" є інформація про те, що до 1 травня цього року в місті діятимуть тарифи, які введені1 березня 2019 року: 

- з водопостачання - 9,31 грн за 1куб. м (з ПДВ)

- з водовідведення - 10,10 грн за 1куб. м (з ПДВ)

"Зазначені тарифи будуть діяти до 01 травня 2020 року відповідно до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 09 листопада 2017 року №2189-VІІІ", - зазначають комунальники. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 179 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 342 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 688 0