Новини з 1996 року

НАШ ПРОГРЕС. Перша сесія міськради у Кременчуці почнеться з жорсткого протистояння.

Олександр Курилов 27 жовтня 2015 11:20 1576 0

Перша сесія депутатів Кременчуцької міської ради нового скликання почнеться з жорсткого протистояння й пікетування трибуни всіма можливими способами та акціями протесту безпосередньо в самій сесійній залі.

Причина – вимога нових депутатів міськради від партій  «Укроп», «Самопомочі» та Радикальної партії щодо негайного встановлення персонального голосування по всіх питаннях, які вирішуватимуть представники міськради.

«Це буде першим випробуванням для депутатів міськради нового скликання. Спочатку – встановлення персонального голосування, аби його результати були відкритими.

Далі – обрання секретаря міськради, виконкому чи що інше. Але спочатку – встановлення персонального голосування», - розповідає «Програмі плюс» про свої перші кроки в міській раді керівник фракції партії «Укроп» у мерії Оксана Піддубна.

Натомість представник Радикальної партії Дмитро Кавунник готовий вдатися до більш серйозних акцій протесту, якщо така вимога про постійне  персональне голосування його колег та відкритість результатів голосування не буде виконана.

«Спочатку саме персональне голосування з відкритими результатами для ознайомлення всіх. Такого, як було – 20 безіменних депутатів Кременчуцької міськради «за», а 25 таких же безіменних депутатів – «проти - в нинішній міськраді не буде ніколи. Спочатку ми робимо міську владу нормальною, потім починаємо вирішувати все інше», - додає до оголошених новими депутатами планів: зробити міськраду відкритою представник «Самопомочі» Анна Павленко.

Про що варто додати – відкритість персональних результатів голосування є стандартом у загальному житті. У тій же Верховній Раді всі результати голосування  є відкритими. У Кременчуці, де серед депутатів минулого скликання більшість - представники бізнесу, все було з точністю до навпаки.  Й причина тут – бізнес наших чиновників, які намагаються його зайвий раз не світити.

Чи вдасться змінити новим депутатам міської ради прийнятий нашими чиновниками таємний порядок прийняття рішень і голосування по них – хто знає?

Теги: Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись