Новини з 1996 року

НАШІ ПЕТИЦІЇ. Кременчужани "ЗА" світлофор і зниження цін на ліки в аптеках міста

Едера Бедьо 13 січня 2016 13:48 740 0

За результатами підписів на підтримання електронних петицій, поданих до Кременчуцької міської ради, найбільше мешканці нашого міста хотіли б, аби поблизу зупинки "А.Ковальова" встановили світлофор. У тому місці є досить небезпечний перехід через дорогу, де неодноразово траплялися ДТП. Ця електронна петиція була подана 5 січня, але вже набрала 189 підписів.

Другим у рейтингу є клопотання стосовно того, аби міська влада контролювала аптеки. Але тут кременчужани навряд чи колись дочекаються втілення такої обіцянки (якщо така й буде), бо просити в мера Віталія Малецького стежити за цінами на ліки у приватних аптеках майже те ж саме, що й хотіти, аби надворі завжди сяяло сонце. Проблему ж з підвищенням вартості ліків можна вирішити хіба за тих обставин, якщо за сприяння чиновників міськвиконкому у місті відкриється мережа державних аптек, де вже цінову політику цілком правомірно зможе контролювати (або й диктувати. - Авт.) навіть сам міський голова Віталій Малецький.

Далі у списку петиція про те, аби поблизу спортивного комплексу "Sport Life" встановили "лежачого поліцейського". Знову ж таки відсутність вкрай потрібних, а в цьому випадку надзвичайно важливих елементів дорожнього обладнання загрожує не лише спокою кременчужан чи здоров`ю, а й життю. Ця пропозиція набрала поки що лише 46 підписів, але ж і була подана 10 січня. 

Нагадуємо, що кожна петиція має 90 днів, аби зібрати достаньо підписів. Поставити свій підпис за будь-яку електронну петицію, що може покращити життя кременчужан, або ж і подати свою петицію можна тут.

Теги: Життя Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 471 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1199 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 899 0