Новини з 1996 року

Наші передвиборчі скандали. Як у Кременчуці чиновники побороли активістів партії «Сила і честь»?

Олександр Курилов 12 червня 2019 12:42 654 0

Кременчуцький партійний конфлікт у партії Смешка «Сила і честь» - про що він?

Позачергові вибори до парламенту для партії «Сила і честь», яку очолює колишній керівник СБУ Ігор Смешко, нічим гарним у нашому місті для цієї політичної сили не завершаться.

Це останні повідомлення в ЗМІ на тему висування кандидата від цієї партії по мажоритарному округу №146, тобто від Кременчука.

За тим, що вже сталося, – від цієї політичної сили, за яку агітувала керівник міської партійної організації й громадський активіст Ніна Дашко, в народні депутати висунуто директора Кременчуцького комунального підприємства «КТРК» Сергія Перепелятника.

За поясненнями, оприлюдненими в міських ЗМІ, вся причина такого рішення - в різниці в посадах.

Ніна Дашко, правозахисних і громадський активіст, є керівником міської організації партії «Сила і честь», а висуванець у нардепи, якого висунуто на з’їзді цієї партії, - Сергій Перепелятник є членом правління обласної партійної організації.

Саме про це він розповів міським ЗМІ й він же зробив висновок – громадський активіст Дашко не має права давати оцінку кандидатам.

Підтекст у цьому один - відомому кременчуцькому агітатору й правозахиснику Ніні Дашко змінити нічого не вдасться. 

Інше, про що зазначив директор комунального підприємства «КТРК» Перепелятник, – він уже давно є прихильником партії «Сила і честь», а з лютого співпрацює з нею офіційно.

А що насправді й причому тут кременчуцький нардеп Шаповалов?

А це погляд на цю ж подію – дострокові вибори в парламент по Кременчуку - з іншого боку.

У Кременчуці на виборах Президента України в першому турі 31 березня  Ігор Смешко посів четверте місце з 8,34 відсотка голосів.

І це достатня кількість голосів, щоб брати її до уваги. Зрозуміло, що вже на позачергових виборах до Верховної Ради в нашому місті за цю партію теж голосуватимуть.

Але назва нашого міста – Кременчук і тут у нардепи йтиме Юрій Шаповалов, місцевий парламентський довгожитель з 2012 року, головне досягнення якого - перехід з однієї фракції в іншу.

І зрозуміло, що Юрію Шаповалову потрібні контрольовані ним конкуренти, а громадський активіст Ніна Дашко в число контрольованих, зразка кандидата з партії «Слуга народу» чи інших, - ніяк не вписується.

Далі ж – просто пояснення, як взагалі директор комунального кременчуцького підприємства Перепелятник опинився у списку кандидатів у нардепи.

Усе там дуже просто. Є заступник голови передвиборчого штабу партії «Сила і честь», підприємець з Полтави Андрій Баранов.

І зрозуміло, що Андрій Баранов добре знає і нардепа  Юрія Шаповалова, а  ще більше він знає заступника голови Полтавської облради Холода.

І зрозуміло, що Юрію Шаповалову кандидати, які на виборах  створюватимуть йому дискомфорт й увесь час нагадуватимуть про минулу бездіяльність, – зовсім не потрібні.

Звідси й пояснення, чому громадський активіст Дашко, а саме вона, бо більше від неї не робив ніхто, мала висуватися від партії «Сила і честь» у народні депутати по нашому місту, таким кандидатом від партії не буде.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1231 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1876 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2369 0