Новини з 1996 року

НАШІ ОБІЦЯНКИ. За 180 тисяч гривень кременчужанам покажуть рух бюджетних коштів в Інтернеті

Олександр Курилов 22 вересня 2015 11:25 836 0

Депутати Кременчуцької міської ради нададуть фінансову допомогу міському казначейству з бюджету Кременчука в розмірі 180 тисяч гривень. Кошти будуть виплачуватися два наступних роки по 90 тисяч гривень щороку.

Відповідне рішення про перерахування грошей виноситься на чергову  сесію міської раді додатковим питанням.

Ініціатор рішення про гроші – керівник фінансового управління міськвиконкому й заступник міського голови Кременчука Тетяна Неїленко.

За її словами, такий перерахунок коштів дасть можливість нашому місту втілити в життя те, що вже давно зроблено в Україні – показати рух коштів міського бюджету в Інтернеті.

«90 тисяч гривень буде виділено на багатофункціональний пристрій з цією метою теж», - зазначила заступник міського голови Тетяна Неїленко, яка, однак, не уточнювала, про який саме пристрій ідеться і чому міське казначейство, а разом з ним фінансове управління міськвиконкому не може в межах міста зробити бюджетні витрати відкритими, як це зроблено в Кабінеті Міністрів України.

Нагадаємо, що нещодавно запрацював всеукраїнський портал, де оприлюднюється інформація про витрачання коштів, котрий функціонує на підставі Закону України "Про відкритість використання публічних коштів".

 

Теги: Бюджет КременчукаБюджет

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 107 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 426 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1536 0