Новини з 1996 року

Наш кримінал. Гроші з КП «Благоустрій Кременчука» не крали. То зарплата така - по 300 тисяч гривень

Олександр Курилов 11 січня 2016 15:51 1768 0

Фахівці міської поліції продовжують розслідувати кримінальну справу, яку було порушено за фактом бухгалтерської перевірки на комунальному підприємстві «Благоустрій Кременчука». Тут попередній керівник Сергій Шаповал звинуватив нинішнього начальника УЖКГ міста Івана Москалика у  виведенні з активів підприємства близько 400 тисяч гривень на зарплатні картки.

Про те, що слідство триває й уся документація вивчається, «Програмі плюс» розповів начальник міської поліції Вадим Могила.

Як саме триває слідство й що вивчають – начальник кременчуцької поліції не уточнював, але вже зрозуміло – справа буде закрита.

Це висновки зі спілкування репортера з градоначальниками колишніми й нинішніми та розмова з депутатами міськради з цього приводу.

«Немає нічого кращого, ніж працювати директором комунального підприємства у нашому місті.

Ось, наприклад, директор КТУ Олександр Вертюх. Його заробітна плата 30-40 тисяч гривень щомісяця, або приблизно півмільйона гривень на рік. Причому оклад у нього невеликий. Але є різні премії.

Тому цей чоловік і отримує зарплату в двадцять разів більшу, ніж кваліфікований водій тролейбуса.

На інших комунальних підприємствах – така ж ситуація.

Те ж саме стосується цієї кримінальної справи  з КП «Благоустрій Кременчука» та перерахування грошей на зарплатні картки. Там дуже високі зарплати, які наші комунальники (керівники) собі встановили самі.

Гроші вони отримують за рахунок траншів з міськвиконкому, тобто податків. У людей просто такі хлібні посади в мерії», - пояснив репортеру суть кримінального розслідування, яке буде закрито, один зі співрозмовників репортера.

Як відомо, сьогодні наша поліція розслідує кримінальну справу за фактом отримання колишнім директором і нинішнім начальником УЖКГ паном Москаликом коштів з КП «Благоустрій Кременчука» на зарплатні картки. Гроші переводилися як безпосередньо на картку начальника УЖКГ, так і колишнього головного бухгалтера.

Сама справа порушена з ініціативи попереднього керівника комунального підприємства «Благоустрій Кременчука» Сергія Шаповала, який одного разу поглянув у бухгалтерські звіти й знайшов там серйозні порушення.

 

  

Теги: Економіка КременчукаПригоди КременчукаКорупція Пригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 285 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 662 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 515 0