Новини з 1996 року

Наші кременчуцькі розбиті дороги світитимуться вночі. ШРБУ "освіжить" розмітку кульками

Валерія Макряшина 17 лютого 2020 10:20 825 0

«Шляхове ремонтно-будівельне управління» цього року продовжить здійснювати заходи задля того, щоб примусити водіїв знизити швидкість до дозволеної на автошляхах Кременчука і щоб водій транспортного засобу міг орієнтуватися на проїжджій частині в потоках рухомого транспорту.

І придбають кременчуцькі комунальники для цього скляні світовідбивні кульки. Відповідний тендер на закупівлю 9 тонн цих скляних кульок був оголошений комунальним підприємством "ШРБУ" на сайті відкритих закупівель Prozorro. 

Ці кульки додаються до фарби для розмітки доріг у Кременчуці. За них наші комунальники готові віддати 330 тисяч гривень, тобто 1 кілограм коштуватиме в середньому 36 грн. Аукціон заплановано на 3 березня. 

 

 


Склокульки є складовим елементом розмічальної смуги. Завдяки своїм властивостям вони відбивають світло автомобільних фар і повертають його до джерела випромінювання  —  до автомобіля. Розмітка стає більш помітною для водіїв, набуває якості «випромінювання», що значно збільшує  інформативність для водія та як наслідок - зменшує аварійність. Усе це завдяки наявності у складі дорожньо-розмічальних матеріалів світлоповертаючих скляних мікрокульок.


 

Можемо сподіватися, що внаслідок торгів ціна за опт такого скла знизиться і буде дорівнювати ринковій, такій ось, як, наприклад, на сайтах купівлі-продажу в мережі. Втім хто знає, бо, як показує практика, нашим чиновникам краще переплатити, ніж домовлятися. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 179 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 342 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 688 0