Новини з 1996 року

Наші конкурси на перевезення. ХТО У МІСЬКВИКОНКОМІ ХОТІВ НАПЛЮВАТИ В ОЧІ КРЕМЕНЧУЖАНАМ ?

Олександр Курилов 12 жовтня 2015 15:29 1282 0

Кременчуцькі чиновники зібралися перевозити пасажирів по місту старими автобусами, середній вік яких – 10 років, які до того перероблені у Польщі з вантажних «Мерседесів», що заборонено взагалі. А ще кременчужан зібралися перевозити на 0,36 від того, що вимагають у законодавстві у справі перевезенні пасажирів.

Це сьогодні керівник відділу транспорту міськвиконкому Руслан Івашина разом з конкурсним комітетом проводив визначення перевізника на маршрутах №17 та №10.

Переможець конкурсу, підприємство «Авто експрес плюс»,  усім був відомий зарані. Раніше, бо вже закінчилася всім відома історія із заявою в міліцію проти кременчуцького чиновника й начальника відділу транспорту мерії – Руслана Івашини, якого звинувачували у  використанні власних маршрутних таксі при перевезенні кременчужан. Тому той, хто писав цю заяву, з конкурсу  вилетів автоматично.

Тож нині на конкурсі новий перевізник  – пан Гетьман, якого вже прорекламували наші ЗМІ. Цей чоловік, який мав здобути перемогу, вже показав перероблені у Польщі «Мерседеси» й сказав, що такі випускають у Європі. Всі сприйняли жарт як правду.

Тобто встиг репортерам навішати локшини з нібито «непереробленими» маршрутками,  які всі проковтнули й журналіст «Програми плюс» у тім числі. Але цього разу щось пішло не так і проти рішення чиновника Кременчуцького виконкому, керівника відділу транспорту мерії повстав конкурсний комітет.

А далі ж виявилося, що, за документами, кременчужан мали перевозити на двох маршрутах, аж на 36 відсотків зі ста. До того ж людей прагнули перевозити старими маршрутками, до яких потрапили й перероблені – ті, які кременчужанам урочисто показали. Слід додати, що це заборонено, тим більше мікроавтобуси, які притягли у Кременчук з-за кордону, вже були у використанні і дев’ять років, і більше.

Ще – взагалі наші чиновники, готуючи цей конкурс, порушили всі закони – вони не мали приймати документи, бо не дотримані вимоги конкурсу на перевезення. Зокрема, мікроавтобуси нового підприємства, яке, за задумом чиновника міськвиконкому Івашини, повинно було виграти конкурс, не мають права перевозити пасажирів, але перевозять.

Загалом дебати були цікавими й на них було оприлюднено, що у нашому міськвиконкомі взагалі не знають, на чому перевозять кременчужан. Тут просто не в курсі цієї справи.

«Якщо ми затвердимо рішення, то цим наплюємо в очі пасажирам нашого міста», - таким був головний аргумент на дебатах від противників майбутнього міськвиконкомівського рішення.

На цьому дебати й завершилися. У в’язницю, хоч міліціонер з міського відділу ДАІ сидів у залі міськвиконкому, керівника відділу транспорту мерії не потягли. Натомість вирішили, що конкурс, напевне, оголосять знову. Фінал його, як на автора, буде таким самим, про що вже написано.

Теги: Транспорт Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 518 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 993 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3503 0