Новини з 1996 року

Наші жахливі перевезення. Пасажири у кременчуцьких маршрутках ризикують життям

Олександр Курилов 15 червня 2016 10:07 692 0

Мешканці міст відзначають різке погіршення якості перевезень пасажирів у маршрутних таксі, які мають контролювати чиновники транспортного відділу міськвиконкому, але не роблять цього.

Навпаки, їздити маршрутками у нашому місті стає дуже ризикованою справою. Головний ризик – люди випадають з автобусів через порушення правил самими водіями.

Це обговорення нового випадку у наших перевезеннях, коли люди просто випадають з маршрутних таксі. Але якщо раніше мова йшла про маршрут 15-Б, де людина під час руху просто випала з маршрутки, то новий випадок стався на маршруті №11.

Тут водій не побачив, як з автобуса виходять люди, через що громадяни ледь не потрапили під колеса.

Відомо, що з цього приводу виник величезний скандал безпосередньо в маршрутці, а громадяни обізвали водіїв «сліпими й тупими».

Коментарі ж того, що сталося, оприлюднили мешканці міста на сторінці «Кременчук типовий» і думки людей з цього приводу такі.

Александр Алтухов

Некогда бачить. Надо мзду собирать скорее, а то другой обгоняет.

Виктория Галичая

Они там на 11-том, вообще ужасно водят!

Александр Курченко

Надо бы водителю кабину погнуть, зрение бы больше не подводило

Лена Янча

У меня такая же ситуация была, тоже 11 маршрут. Я вышла и подала ребёнку руку и маршрутка тронулась, ловила на ходу

Стас Михальчук

Точно такая же ситуация была. когда ехал с сестрой и племянницей, 2 года. Хорошо. что успел схватить сестру за руку и крикнуть на всю маршрутку "СТОЙ Б*ЯТЬ!", а то вылетели бы на асфальт и всем весом сестра бы рухнула на дочь, которую на руках держала. Хватает у нас парнокопытных среди водителей маршруток.

Катя Малышева

Огромная просьба всем слепым и тупым водителям - не водить!!!

Роман Пятницкий

А насчет маршрутчиков, у них все на автомате, вот он на автомате и поехал. Что-то, типа рефлекса. Мамочкам быть внимательнее и водил просить обратить внимание!

Останнє, про що слід додати, – фахівці міського відділу транспорту, які за посадою мають контролювати якість перевезень у Кременчуці, даного випадку не коментують.

Фото зі сторінки "Кременчук типовий"

Теги: перевезення пасажирів Кременчук

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись