Новини з 1996 року

НАШІ ГРОШІ. У Кременчуцькій міській раді свято розподілу податків кременчужан

kurilov 20 липня 2015 09:50 551 0

Звідки свято?

У Кременчуцькому міському виконавчому комітеті свято грошей. Причина свята – чиновники міського виконавчого комітету, які ділять кошти, отримали від останнього підвмщення цін та введення нових податків неймовірні прибутки до міського бюджету.

У порівнянні з розрахунковими показниками, кременчуцькі градоначальники отримали плюс 32 мільйони гривень, що дає можливість закрити індексацію зарплат усім чиновникам нашого міста і не лише.

Те, що залишиться, батьки міста успішно розпиляють на уставних фондах непотрібних Кременчуку комунальних підприємств, на таємних ремонтах, знесенні дерев та косінні трави.

Про те, що у місті настало свято грошей для обраних, – говоритимуть на черговій сесії міської ради, де начальник фінансового відділу і заступник міського голови Тетяна Неїленко урочисто розповідатиме, що саме ділитимуть і скільки.

І мова тут про перевиконання міського бюджету на 83,8 мільйона гривень. Ці гроші не впали на наше місто з космосу, але це те, що стягнули з громадян у вигляді додаткових податків.

Отже, з усієї суми коштів -  41 мільйон гривень – це податки кременчужан з заробітної плати.

Ще додаткові 32 мільйони грн. – акцизний податок на пальне з кременчужан-власників авто, акцизний податок на цигарки та на пиво чи горілку.

Який він святковий дерибан грошей з бюджету?

Це друга частина доповіді керівника фінансового управління виконкому, в якій заступник міського голови Кременчука розповідатиме, хто податки кременчужан отримає, а хто – не отримає нічого

Тож першими, хто ці гроші отримають, – це наші чиновники.

Лідерство й беззаперечне в цій справі – за міськвиконком. Видатки на його утримання збільшуються ще на 5,6 мільйона гривень.

Також  керівники Автозаводського райвиконкому на своє прожиття отримають дотації на 2 мільйони гривень, а  ще 1,3 мільйона грн. отримають  чиновники у Крюківському виконкомі.

Сума грошей, яку спрямують «батькам міста», між іншим, більша, ніж додаткові кошти, спрямовані міською владою на розвиток нашої освіти та виплати індексацій педагогам.

Освітянам теж дадуть гроші, але їх розмір не перевищуватиме  термінової допомоги, спрямованої на виживання чиновників міськ- та райвиконкомів.

Про що слід додати – черговий перерозподіл коштів проходить під знаком майбутніх виборів до міської ради.

А на вибори, один раз на чотири роки, у Кременчуці, як відомо, ремонтують усе, що можливо.

Тож саме на будівництво та ремонти (перед виборами потрібно щось робити. – Авт.) мерія витрачатиме коштів якнайбільше.

І загальний обсяг витрат тут – 13 мільйонів гривень, а ще вісім мільйонів гривень планується витратити на підтримку комунальних підприємств.

Про що варто додати – це як у 2015 році «батьки Кременчука» грітимуть руки, тобто свої кишені на наших податках.

Для такого загалом у нашому місті є будівництво, де відкати будівельним фірмам, пов’язаними безпосередньо з керівниками міськвиконкому, як і раніше, складають 40 відсотків від суми підряду.

Тож можна порахувати приблизно, скільки саме з 34 мільйонів гривень податків кременчужан осяде на кіпрських офшорах.

Однак є й ще одне, що має назву поповнення статутних фондів комунальних підприємств.

Поповнювати фонди будуть по-різному  - як коштами  для КП «Кременчукводоканал» та напівприватної фірми «Союзрембуд», так і екскаваторами, світлофорами й улюбленим проектом «Індустріальний парк «Центральний», на якому знову збираються розпиляти ще один мільйон гривень.

Загалом свято розподілу податків кременчужан, до якого самих мешканців міста не запросять, – буде цікавим. А самі ж дебати з розподілу додаткових мільйонів почнуться вже сьогодні – із засідання депутатської комісії з питань екології і землі.

О.Курилов

Теги: Економіка КременчукаБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись