Новини з 1996 року

Наші гроші. Нафтопереробники, «від бідності», підзаробили на мерії аж 36 тисяч грн.

Олександр Курилов 25 серпня 2016 16:16 676 0

Кременчуцький міськвиконком поверне ПАТ «Укртатнафта» 36 тисяч гривень транспортного податку, які було стягнено з підприємства більше ніж два роки тому.

Однак є проблема – вже два роки поспіль цей податок з транспортних засобів до міського бюджету не входить.

Це заступник міського голови Кременчука й керівник фінансового відділу міськвиконкому Тетяна Неїленко оголосила за засіданні бюджетної комісії міськради про винесення на розгляд сесії додаткового питання щодо коштів. Зміст – колись бюджет Кременчука, окрім податків з громадян, плати за землю… формувався також за рахунок податку на транспортні засоби.

Тоді ж  - два роки тому - такий податок  заплатила в міський бюджет ПАТ «Укртатнафта».

А сьогодні виявилося, що 70 тисяч гривень цього податку – це більше, ніж мали заплатити. Відповідно, нафтопереробники вимагають повернути ці кошти назад.

Пікантності ситуації додає те, що й ці 70 тисяч гривень тоді ділилися на дві частини й тільки одна з них залишалася у місті. Інші кошти йшли до Полтави чи ще кудись.

Втім на нафтопереробному заводі, де, вочевидь, провели перевірку – затребували  повернення цих коштів у фінансового управління міськвиконкому.

З цього приводу навіть був суд, який зазначив, що нафтопереробники праві, а міськвиконком, тобто фінансове управління мерії, повинне повернути податки.

Єдине питання – як повернути те, що два роки поспіль до міського бюджету не надходить?

Зміст рішення, запропонований Тетяною Неїленко, – для цього спочатку кошти з загального фонду міського бюджету переведуть у спеціальний фонд. Далі їх спрямують на поповнення непрацюючого рахунка мерії. А вже потім звідти ці кошти перерахують ПАТ «Укртатнафта».

Про те, якою була причина для «бідного» нафтопереробного заводу йти в суд по бюджетні копійки, а 36 тисяч гривень для міського бюджету й заводу теж – це копійки, на засіданні депутатської комісії з питань бюджету не говорили.   

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 138 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 228 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 252 0