Новини з 1996 року

Наш Аполлон Бельведерський. Мер Кременчука Малецький про свій вдалий відпочинок на морях

Олександр Курилов 14 серпня 2017 13:26 1471 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький сьогодні провів першу  після своєї чергової відпустки в Туреччині спеціальну прес-конференцію, на якій відповідав на запитання репортерів.

У Туреччині мер нашого міста був не сам, але разом зі своєю дружиною й  родинами свого заступника Ольги Усанової та депутата міськради Миколи Бокована. Вони своєю компанією відпочивали на Середземному морі – подалі від набридлого Кременчука.

Тож перше враження від нової появи нашого мера на люди, який з’явився до присутніх, наче Аполлон Бельведерський, – Віталій Малецький відпочив успішно. Він не тільки засмаг, але роздався у ширину та висоту й успішно наздоганяє у плані фігури віце-прем’єра Реву, який не так давно звинуватив українців, що ті багато їдять.

Пояснення міського голови Кременчука – він відпочив у Туреччині за досить невелику суму – 400 доларів США, або 10 тисяч гривень на одну людину за тиждень перебування. Відпочинок за такі кошти - у чотиризірковому отелі.

Відповідно, йому та його дружині вдалося відпочити за 20 тисяч гривень, що менше, ніж заробітна плата міського голови за один місяць.

Про що слід додати – заступник мера Ольга Усанова теж на морі часу не втрачала, але засмагла не гірше мера. Про деталі свого шопінгу на морі віце-мер не розповідала.

Аполлон Бельведерський – копія скульптури із замка Нерона, яка зберігається у музеї Ватикана в Бельведері.

Зміст скульптури – елегантний бог Аполлон карає грішників та їх наставляє. Це - те ж саме, чим займаються сьогодні в нашому міськвиконкомі.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1237 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1890 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2389 0