Новини з 1996 року

Нас "лікували" від наркозалежності: у реабілітаційному центрі незаконно утримували людей

Валерія Макряшина 13 серпня 2017 11:13 317 0

У Полтавському реабілітаційному центрі "Волна" незаконно утримували 21 людину. Серед них - один громадянин США.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавщини.

Працівниками відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Головного управління Національної поліції в Полтавській області спільно з працівниками відділення поліції № 2 міста Полтава, прокуратури Подільського району Полтави та Полтавської місцевої прокуратури встановлено, що група осіб віком 31, 38 та 35 років, під виглядом лікування залежних від алкоголізму, наркоманії та ігроманії, займалася незаконним позбавленням волі громадян з подальшим їх утриманням і забороною всупереч волі залишати визначене приміщення.

Громадяни на момент приїзду правоохоронців перебували у триповерховій будівлі, огородженій металевим парканом. Приміщення знаходилося під постійною охороною. Під час проведення поліцейськими та представниками прокуратури санкціонованого обшуку в будівлі виявлено понад 20 осіб, які повідомили про своє незаконне утримання. Серед них – один іноземець.

Люди розповіли, що їх поміщали до так званого центру силою, всупереч їхній волі. Також громадяни не мали можливості самостійно залишити будівлю.

Інформація про іноземця була підтверджена. Прокуратура поінформувала посольство США в Україні - очікується приїзд представника посольства в Полтаву.

Відомості про факт внесені до ЄРДР за ч. 1 ст. 146 (незаконне позбавлення волі) КК України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні розпочате відділенням поліції №2 Полтавського відділу поліції ГУНП в Полтавській області.

 

 

Згідно з інформацією, розміщеною на сайті реабілітаційного центру «Волна», тут займаються лікуванням наркозалежних. Вартість лікування сягає аж 42 000 гривень. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись