Новини з 1996 року

Нарцис. У Малецького переконують, що в уряді відреагували на його газове звернення. А насправді?

Олександр Курилов 13 січня 2021 11:01 228 0

У Кременчуцького міського голови Віталія Малецького немає скромності ні зайвої, ні звичайної, але є така річ, що називається самолюбування. Й мова тут про місцевих «нарцисів»-чиновників, які видають бажане за дійсне.

Й це Інтернет-ЗМІ нашого міського голови, які йому підпорядковані і в яких ми читаємо вчора повідомлення з назвою «Почули Малецького: уряд планує змінити механізм формування ціни на газ».

І за тим, що повідомляється для жителів Кременчука, в уряді відреагували, зокрема, на звернення мера Кременчука Малецького, яке містило пропозицію ввести мораторій на підвищення тарифів на газ… до припинення карантину в Україні.

Звісно, жодного підтвердження, що в Кабміні справді хтось відреагував на пропозиції нашого мера, – не наводиться й слід розуміти, що поштарка звернення пана Малецького в уряд ще не віднесла.

Однак відомо, що уряд справді зменшить тарифи на газ і про це повідомив Прем’єр Шмигаль.

З того, що він пояснив, а урядовець про нашого мера не згадав, ідеться про варіант обмеження маржі (прибутку) приватних газопостачальних компаній у розмірі до 2,5 відсотків, а не 10, як це є сьогодні.

Ще варіант – це взагалі передати функції постачальника газу населенню до НАК «Нафтогаз», у власності якого є газові сховища.

Інше, що стосується вартості газового розподілу. Його розмір для облгазів та міськгазів обіцяють переглянути, але як це буде – побачимо.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1398 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2390 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3015 0