Новини з 1996 року

Народні засоби для вашого саду та городу, які приносять шкоду

pplus 27 травня 2020 07:35 224 0

Для того, щоб виростити гарний урожай, необхідно ретельно дотримуватися правил вирощування і вести нескінченну боротьбу зі шкідливими комахами, які поглинають рослини. Деякі люди — прихильники хімічних добрив для догляду за своїм городом, а інші вибирають тільки народні засоби, бо вважають їх нешкідливими для ґрунту, природи та самої людини.

Деякі народні засоби для вашого саду приносять шкоду. Чи так це насправді?

Дійсно, багато народних засобів шкодять ґрунту, гублять насадження і перетворюють землю на непридатну ділянку, на якій більше не виросте здоровий урожай. До речовин, які мають негативний ефект, відносять: соду, сіль, мило, марганцівку, дріжджі.

Сіль — часто застосовують у догляді за домашнім городом. Вважається, що харчовий продукт здатний знищити цибульну муху, яблуневу плодожерку та мурах. Рецепти пропагують різні засоби допомоги: сольовий розчин або сольовий пісок прямо на землю.

Серед недоліків використання хлориду натрію слід виділити:

деякі рослини не засвоюють сольовий компонент;

на поверхні утворюється кірка, яка не пропускає вологу;

сіль вбиває дощових черв'яків;

відбувається закислення ґрунту.

Запам'ятайте — все має бути в міру!

Сода - ще один шкідник ґрунту. При її надлишку земля стає клейкою, а рослини страждають від посухи. Сода також шкідлива в темних гумусових ґрунтах, оскільки заважає росту рослин.

Марганцівка — виконує роль вірного друга для вирощування рослинності. Її використовують під час висаджування розсади і насіння. Влітку марганцівкою поливають городи. Однак це заняття не приносить користі ось чому:

надлишок калію в складі розчину марганцівки;

занадто сильний розчин вб'є паразитів, але завдасть шкоди рослинам.

Дріжджі — продукт, який забродив, необхідний для того, щоб поліпшити склад ґрунту. Завдяки процесу бродіння, який відбувається в ґрунті, дріжджі приносять користь і провокують ріст рослинності. Однак ця система вимагає величезної кількості калію і кальцію. Саме ці мікроелементи дріжджові гриби забирають із ґрунту. Такий спосіб хороший, якщо ваш город якісно удобрений, інакше ви отримаєте дуже убогий і неякісний урожай.

Мило — завжди є в системі догляду будь-якого городника. Мильні розчини використовують для обприскування рослин і для боротьби зі шкідниками. Однак важливий факт: не можна використовувати тверде мило, то ті ж солі натрію, які не приносять користі. Велика кількість мильної води в землі провокує спалювання коренів і просто вбиває все, що посаджено.

Використовуйте тільки правильні добрива та інгредієнти, щоб отримати щедрий урожай!

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 329 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 693 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 542 0