Новини з 1996 року

Наробить справ і втече. Мер Малецький йде в нардепи по Молодіжному й Кременчуцькому району?

Олександр Курилов 21 травня 2018 12:24 4017 0

На наступних виборах до парламенту міський голова Кременчука Віталій Малецький складе компанію своєму керівникові, народному депутату Юрію Шаповалову, й буде змагатися поруч з ним за сусіднє місце в парламенті.

Тож якщо Юрій Шаповалов балотуватиметься до парламенту по своєму традиційному 146 виборчому округу (увесь Кременчук, крім Молодіжного), то вже на сусідньому окрузі №150 балотуватиметься у парламент його підлеглий і нинішній міський голова Кременчука Віталій Малецький.

Про те, що буде саме так, «Програмі плюс» розповіли в міськвиконкомі.

«Вся справа в тому, що в Кременчуці міський голова Малецький досяг усього, що міг,  і він на піку своїх справ, зокрема в проведенні гранатових суботників.

Але далі буде падіння, бо чоловік набрався кредитів на все поспіль, які невідомо як віддаватиме, неправильно спрогнозував міський бюджет й у мерії тепер великі проблеми з фінансуванням.

І мова тут про те, що за ініціативи міського голови втілюються програми під гаслом "усе й одразу", зокрема, що стосується тролейбусів, які придбано за величезні кредитні кошти і які потрібно буде повертати. А повертати ні з чого.

«Грошей уже не вистачає навіть на підвищення заробітної плати працівникам міськвиконкому й далі краще не буде – бюджет міста не виконується, нові робочі місця міські чиновники створити не можуть і жодних передумов, що з цим буде краще, немає», - зазначив співрозмовник.

Тож, на думку представника мерії, міський голова Кременчука, який сьогодні перебуває на підйомі, все це бачить і розуміє те, що далі буде тільки гірше й варіантів у нього небагато.

Бо падіння, яке він ініціював і яке насувається, – пережити буде важко.

Однак для висування в нардепи по 150-му виборчому округу шанси у Віталія Олексійовича є. В нього є платна агітаційна  сітка і він може її мобілізувати.

Щодо наступників мера Кременчука, то ним зможе стати один із сьогоднішніх заступників міського голови.

«У такому випадку мер Кременчука зможе продовжити свою кар’єру, інакше його очікує забуття», - зазначив співрозмовник.

Останнє, про що слід додати, – це виборчий округ №150, до якого входить Молодіжний, Кременчуцький і Глобинський райони та місто Горішні Плавні.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 421 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1752 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2847 0