Новини з 1996 року

Наркоторгівля у Кременчуці процвітає. Віце-мер Кравченко вийшов на дилерів швидше, ніж поліція

Валерія Макряшина 14 вересня 2018 17:07 1059 0

Сьогодні під час апаратної наради мер Малецький вкотре розкритикував роботу місцевого управління патрульної поліції. 

Реклама наркотиків чи не щодня з'являється на стінах будівель у всіх районах Кременчука.

За словами Малецького, таким розповсюджувачам реклами за це навіть гроші платять. "Камінь критики" полетів не тільки в полісменів, а й у керівника відділу Володимира Окуня. Хоча він великої проблеми в написах не вбачає, мовляв, це лише розвага: "Молодёжь, когда нечего делать, такое делает".

Та мер зазначив, що не розвагами єдиними, все набагато серйозніше:

"Мы вышли на людей, которые это продают через Telegram. Это не молодёжь. Молодёжь пишет, это все потом фотографирует, сдает фотоотчёты и получает за это деньги, за каждую такую надпись от дилеров наркотических веществ".

За його словами, поліція або некомпетентна, або це корупція.

На що заступник начальника Кременчуцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області Ігор Матяш відповів, що поліція займається цим питанням, однак спеціалістів кіберполіції в місті немає. 

Та виявилося, що заступник мера Дмитро Кравченко задля перевірки за 8-12 хвилин потрапив у групу Telegram, де придбав наркотичні речовини. Тобто виходить, що потрапити в групу не так уже й важко і чому поліція в цьому питанні бездіє - незрозуміло.  

Постає ще одне не менш важливе питання: якщо віце-мер Кравченко разом із мером Малецьким придбав речовини, що заборонені законом, то ж де вони наразі й чому це повідомлення не зацікавило правоохоронців? Адже, придбання чи зберігання наркотичних речовин - це кримінальне правопорушення, що карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк. 

Читайте також: У Кременчуці – амфетамінові страсті. Наркоманів під кайфом знаходять, а постачальників наркотиків - ні

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись