Новини з 1996 року

Нарешті до мера дійшло: маршрутники в місті "пофігістськи" ставляться до перевезень. І що тепер?

Марина Баніт 15 січня 2018 11:40 793 0

Керівник транспортного відділу Руслан Івашина доповів сьогодні про стан перевезень у місті.

Зранку кременчужани скаржилися на те, що з кварталу 304 не було чим виїхати. Люди стояли на зупинках тривалий час.

Міському голові про дану проблему повідомила депутат Оксана Піддубна. Тож міський голова просив Івашину розповісти про те, що й до чого.

- Дійсно, проблеми з перевезеннями були. Пов'язано це з недостатньою кількістю транспортних засобів, які були виведені на маршрути.

Усі перевізники були попереджені про те, що з понеділка можливе похолодання до -15 і виходять школярі на навчання. Усі директори підприємств знають, що треба робити в такому випадку. Але виявилися не готовими.

 З цього приводу міський голова  трохи емоційно заявив, що бачить вирішення даної проблеми у єдиному - треба замінити маршрутки тролейбусами та автобусами.

- Чому шкільний автобус уже на сьому годину працював? Чому він розуміє, що його треба розігріти, а для цього треба прийти раніше на півгодини? А маршрутники так не роблять! Це тому, що "пофігістське" ставлення керівників маршрутів до того, що написано в договорах. У нас не шарашки повинні бути автотранспортні, а транспортні підприємства.

Як з'ясувалося, на маршруті мало бути 16 маршруток, але працюють 10.

На маршруті №3Б не вийшли 7 автомобілів. По №2 не вийшли 3 автомобілі. По №17 та №15 не вийшли по 1-2 автомобілі. 

Міський голова також оприлюднив повідомлення, яке надійшло від мешканців міста. На фото зображено маршрутки, що знаходяться на вулиці Пролетарській, до яких приїхав автомобіль і "розливав соляру".

- І оце рівень перевізників у нашому місті? - розпитував міський голова. - Я так розумію, що в них почала підмерзати "соляра" і їм почали підвозити зимову. А сьогодні вона, напевно, замерзла зовсім.

Присутня Оксана Піддубна запропонувала міському голові запустити на Петрівку шкільний автобус, так як там немає тролейбусів і в районі немає школи. Та міський голова демонстративно ігнорував депутатку, перебиваючи її розмовою з Івашиною, гучно повідомляючи, що треба швидше брати кредит, який розрахований на те, що аж у 2019 році в нас з'являться тролейбуси чи автобуси. 

Піддубна спитала знову, пропонуючи поки що ввести шкільні перевезення. А потім перепитала:

- Міський голова, ви глухий?

Але міський голова, думаючи, що він виглядає розумним, заявив депутатці:

- Ваша поведінка заслуговує уваги медиків. 

І додав, що раніше перевезення дітей шкільним автобусом фінансувалося місцевим депутатом за його кошти. Тепер це неможливо.

Але пані Піддубна здивувалася даним формулюванням:

- Як неможливо? У нас же тепер 2 мільярди бюджету. Раніше було неможливо. А тепер усе можливо.

Міський голова не відповів, але дав доручення Івашині вирішити питання. 

На це керівник транспортного відділу заявив, що діятиме в межах повноважень і повторив це двічі.

Варто розуміти це як те, що проблема не вирішиться, бо важелів для впливу на "пофігістське" ставлення маршрутників немає. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись