Новини з 1996 року

Нардеп-спортсмен Жан Беленюк зустрівся з вихованцями Кременчуцького інтернату. ФОТО

Іона Харченко 29 вересня 2019 12:54 569 0

У п’ятницю, 27 вересня, до дитячого інтернату, що у Крюкові прибув Жан Беленюк. На зустріч із ним прийшли вихованці інтернату, які займаються різними видами спорту – боротьбою, велоспортом, футболом, боксом.

 

 

Перед цим для чемпіона світу з греко-римської боротьби та народного депутата провели екскурсію навчальним закладом, показавши стенди з українськими спортивними чемпіонами та медалістами, які є прикладом для наслідування для учнів Кременчуцької спеціалізованої школи-інтернату спортивного профілю.

Крім того, побачив Жан Беленюк і тренувальні зали школи. Всюди, де проходив того дня видатний спортсмен, до  нього підходили діти, щоб сфотографуватися з ним. Адже він настільки досяг високих показників на спортивному шляху, що є прикладом, особливо для тих, хто займається греко-римською боротьбою.

Як сказав Жан Беленюк, він прийшов у депутатство, щоб допомогти всім у сфері спорту. Тож робитиме все можливе, аби шанси спортсменів на показання високих результатів зростали з кожним роком.

«Я побачив, у яких умовах ви живите. В принципі,  непогано. Я вважаю, що якщо ви будете тренуватись, якщо буде слухати тренера, якщо будете гарно вчитися, то наша країна буде мати гідних представників і на олімпіадах, і на чемпіонатах світу», – промовив він і побажав спортсменам удачі, натхнення, ніколи не здаватися, вірити в свої сили.  

 

 

За словами Жана Беленюка, фізично складніше на спортивній арені, а в політичній сфері складніше морально. Тому ще це нова сторона його життя, і все, що нове, воно потребує деякого часу для адаптації.  І зараз саме такий час, коли він  адаптується, поглиблюється в усі процеси. 

«Український спорт має багато проблем, до вирішення яких потрібно мати комплексний підхід. Починаючи з підняття заробітної плати тренерам, закінчуючи будуванням нових спортивних інфраструктурних об’єктів. Є над чим працювати. Зараз ми розроблюємо механізм фінансування будівництв», – промовив народний депутат.

 

 

Крім того, його метою є залучення податків із букмекерської діяльності. Тобто це сфера такої діяльності, яка наразі в силу різних підстав знаходиться в тіні. Тож кошти з цих податків бажають залучити до будівництва спортивних інфраструктурних об’єктів. Адже букмекери зароблять гроші на тому, що роблять стави на спортивні івенти. І це  дуже розумно, щоб кошти з податків шли на побудову спортивних об’єктів і саме допомогу спорту.

Що ж стосується того, чи планується щось робити з тим, що в Кременчуці відсутній спортивний зал для занять спортивною гімнастикою та бюджетного басейну, який би змогли відвідувати містяни для занять, то Жан Беленюк відповів:

«Така ситуація не тільки в Кременчуці. В любому випадку повинен бути план будівництва. Будівництво спортивної інфраструктури на теренах всієї держави. Але ж, ви розумієте, що це не справа одного дня. Це треба все розробити та знайти фінансування в бюджеті, плюс залучити спонсорів, щоб могти змогу реалізувати в  нашій державі».

 

 

 

А ось щодо того, чи збільшиться зарплата вчителів спортивних шкіл, відповідь така: «Зараз у нас рамочний проєкт бюджету, і стосовно чисел і заробітних плат наразі говорити ще зарано. Тому що ми будемо розбиратися, буде якесь розуміння з приводу заробітних плат».

Але за словами директора школи-інтернату Олександра Кириченка, вчителям підвищення зарплати не буде. Мінімальна буде піднята на 500 гривень, але це стосується техперсоналу. Коли ж підняли зарплату тренерам, викладачам дитячо-юнацьких спортивних шкіл,  тоді випустили школи олімпійського резерву. Там такі ж самі тренери працюють, але їхній рівень набагато вищий, ніж ДЮСШ.  Тому що дитячо-юнацька спортивна школа займається дитячим спортом, той який знаходиться, як і школа-інтернат, у самому низу, а далі йдуть обласні школи олімпійського резерву. Тож і вноситимуться зміни саме в цьому.  

«Було приємно, що Жан Беленюк приїхав саме до нас. Він знає,  що є такий заклад. Я йому розповів у чому заключається проблематика – нам потрібно робити ремонт борцовської зали. Тому що ми цю залу зробили з актової зали. Ми  не могли так зробити доки не змінили профіль. На четвертому поверсі, де зараз боксерська зала, були спальні й ігрові кімнати. Також те, що стосується велобази, душових, лазні при закладі – це все  безпосередньо  пов’язано з ним. Тим більше плани дуже надзвичайні. Це волейбольно-баскетбольний майданчик, як і штучне футбольне поле, тенісний корт, бігова доріжка для легкоатлетів. Це те, що у нас в планах і те, що ми можемо вирішити, хоча б по-одному спортивному об’єкту в рік. Про що і велась мова. Незважаючи на результати, які мають наші спортсмени, незважаючи на таку велику державу, ми маємо такі занедбані спортивні об’єкти», - промовив Олександр Кириченко.


 

Що ж стосується медичного огляду спортсменів, то над цим в школі-інтернаті продовжують працювати вже півтора роки, з моменту реорганізації. Наразі медогляд проводиться раз на рік, а раніше був два рази на рік.

Тож, як сказав Олександр Киричено, вони залишили Жану Беленюку вимогу, щоб медичний огляд був два рази на рік – осінній і весняний. Потрібно це для того, щоб моніторити стан здоров’я спортсменів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 127 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 169 0
Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 230 0