Новини з 1996 року

Нардеп Шаповалов та велика сонячна електростанція. «Нове тепло» заборгувало за землю 4 млн грн

Олександр Курилов 14 червня 2021 16:15 347 0

У Кременчуці – новий фінансовий скандал, а який саме – говорили на засіданні депутатської комісії з питань земельних відносин та екології.

За тим, що оприлюднив на її засіданні відомий бізнесмен і «слуга народу» Сергій Порчирян, – мова про фірму з назвою «Нове тепло».

Й вся проблема в тому, що це «нове тепло», яке в нас зареєстроване на вулиці Горького, заборгувало за землю, а мова про багато тисяч квадратних метрів, 4 мільйони гривень.

Й з того, що розповідали депутати міськради на своїй комісії, – потрібно послухати представників цього підприємства й про те, що потрібно знову повернутися до проекту індустріального парку, на який безслідно пішло з міського бюджету приблизно мільйон гривень.

Єдине, що не згадав на засіданні комісії депутат міськради Сергій Порчирян, – це те, що «Нове тепло» свого часу лобіював кременчуцький нардеп Шаповалов. Ішлося в цьому проекті про будівництво сонячної електростанції.

Однак ці плани «заслужених» кременчуцьких будівельників нічим не завершилися, в Кременчуці втілити цей проект не змогли, бо питання насправді складне.

Якби щось простіше - поставити на зупинках транспорту кіоски чи покласти втридорога тротуарну плитку або асфальт, який через три місяці візьметься горбами.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 126 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 565 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1038 0