Новини з 1996 року

НАРДЕП ШАПОВАЛОВ ТА НАЧАЛЬНИК ШТАБУ МАЛЕЦЬКОГО ГОЛОВАЧ ВОЮЮТЬ З АГІТАТОРАМИ ВІКТОРА КАЛАШНИКА. Всі живі

Олександр Курилов 07 листопад 2015 21:11 1418 0

У Кременчуці агітаційна кампанія напередодні другого туру виборів мера перейшла зі стадії «холодної» у стадію «надзвичайно гаряча». І перше таке зіткнення відбулося сьогодні, увечері, біля зупинки транспорту «Міський сад», що в районі електростанції.

Там нардеп Шаповалов та начальник штабу поручнів – Олександр Головач організували протистояння розклейщикам біг-бордів Віктора Калашника. За тим, що відомо з розповідей правоохоронців, - обидва трошки напали на розклейщиків рекламних біг-бордів.

Загалом було весело, на місце з’їхалися всі, хто міг, але, як повідомляють у міському відділі внутрішніх справ, обійшлося без бійок.

Чому за справу розклейки плакатів  та контролю взявся особисто сам кременчуцький нардеп, який є одним з «батьків» Малецького, другий його «батько» – директор ринку Холод, під час мовної сутички не уточнювалося.

Однак,  судячи з безпосереднього виїзду на місце "архітектора" всіх кременчуцьких проблем і відомого каратиста, який успішно може вдарити людину кулаком, що сам і демонстрував перед взяттям на поруки, - пана Головача, щось таки обох серйозно зачепило. Щодо участі нардепа Шаповалова в цій справі - то тут без коментарів.

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика КременчукаМісцеві вибори

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись