Новини з 1996 року

Нардеп Шаповалов погрався вчора у боротьбу з корупцією. Карткою для голосування - у підкидного дурня

Олександр Курилов 12 липня 2017 09:47 1651 0

Корупція у Верховній Раді України невмируща й боротися з нею у нашому  парламенті ніхто не буде.

Навпаки, якщо ти купив собі у тому ж Кременчуці місце у Верховній Раді, то можеш бути переконаний, що за існуючої системи недоторканності можна робити все, що забажаєш. Тобто красти, красти й ще раз красти.

Це вчорашнє голосування у Верховній Раді України щодо зняття депутатської недоторканності з парламентарів Дейдея, Довгого, Розенблата, Полякова  та Лозового.

Кожного з цих нардепів підозрюють у величезних фінансових махінаціях, і за те, аби притягнути їх до відповідальності, нардепи голосували вчора.

Що з цього вийшло? Відповідь на це запитання лише одна: нічого не вийшло. А як саме все відбувалося – можна подивитися на результати голосування нардепа від нашого міста Юрія Шаповалова.

Отже, кременчуцький нардеп не підтримав притягнення до відповідальності чотирьох нардепів з п’яти.

Тобто під час розгляду цих питань пан Шаповалов витягав свою картку для голосування, аби на табло висвітився результат, що він відсутній.

У підсумку ж картина голосування нашого нардепа така: він підтримав відповідальність для нардепа з фракції Петра Порошенка, але щодо інших регіоналів, як і він сам, то в цьому випадку Юрій Шаповалов просто витягав свою картку.

Далі ж усе ще смішніше. Нардепи, які дозволили притягти до відповідальності пана Розенблата, проголосували проти його затримання й проти його арешту.

Тобто підсумок антикорупційних розборів у Верховній Раді вчора – нульовий і думка звідси – так постійно тривати не може.

Натомість те, що ми бачимо, в тім числі й голосування нашого нардепа Юрія Шаповалова, є просто знущанням над кременчужанами,  які бідніють саме через закони, які наш нардеп приймає. Зокрема, по тих же комунальних послугах.

А от який вихід у цій справі – слід міркувати. Й найпростіший такий – нові вибори до Верховної Ради, але вже виключно за пропорційною системою і з відкритими списками.

Інакше через його систему купівлі голосів з розрахунку 500 гривень за голос ми знову побачимо нашого нудьгуючого нардепа Юру в парламенті й знову будемо відгукуватися останніми словами про нашу владу, головне завдання якої - красти непомірно й усе поспіль.

Останнє, про що слід додати, – це про голосування іншого нардепа від Кременчука – пана Костянтина Жеваго. Цього чоловіка під час сесійного засідання в парламенті не було, бо він туди просто не ходить.

Для чого в такому випадку обирався нардепом – на це питання відповідь знає тільки він один. 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1278 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2277 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2894 0