Новини з 1996 року

Нардеп Шаповалов переміг, його конкурента – Фелікса Уріна утоплено в брехні. Екзіт-поли

Олександр Курилов 21 липня 2019 22:16 1163 0

Народний депутат Юрій Шаповалов переміг свого конкурента з партії «Слуга народу» Фелікса Уріна ( потопив його в багні) й буде представляти Кременчук в парламенті у наступному скликанні.

Й це два екзит-поли, й обидва з яких показують, що переміг колишній представник фракції партії Регіонів, а нині – фракції «Відродження» Юрій Шаповалов.

Різниця в цих екзіт полах тільки в цифрах. Тож якщо у нардепа Шаповалова повідомляють про розрив між ним та Уріним в сім відсотків, то вже у Фелікса Уріна де також проводили опитування говорять про відставання на 0,8 відсотка.

Про що слід додати – на сторінці Уріна у Фейсбуці сьогодні є таке повідомлення - "Друзі! Ми фіксуємо числені випадки дії "фіолетової сітки" з метою підкупу голосів виборців. 
Не дайте брудним грошам вирішувати долю Кременчука і всієї України наступні 5 років..."

Інших і переможних повідомлень, зразка тих які розсилають заступники міського голови Кременчука Віталія Малецького щодо перемоги на виборах Шаповалова, кандидат в нардепи Фелікс Урін не поширює.

Про що слід додати – такий результат виборів «Програма плюс» передбачала ще до їх проведення.

Ну і звісно, що нардеп Шаповалов не просто так напихав у 146 виборчий округ з десяток технічних кандидатів, а його газета «Автограф» впевнено робила з Фелікса Уріна як не алкоголіка, так слугу пекла.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 288 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 397 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 523 0