Новини з 1996 року

Нардеп Сергій Каплін пропіарився на зміні назви Комсомольська

Андрій Рубан 20 травня 2016 16:12 1455 0

У горішньоплавців з'явилася альтернатива. Замість Костянтина Жеваго бажання місцевих мешканців захищає Сергій  Каплін.

Як ми вже повідомляли, м. Комсомольськ учора перейменували у Горішні Плавні, після чого у соціальних мережах почалося активне обговорення.
Уже майже добу під новинами про зміну назви міста комсомольчани та інші користувачі пишуть свої коментарі. Більшість виступають проти перейменування.

Натомість народний депутат, лідер партії простих людей Сергій Каплін, сьогодні вранці зареєстрував постанову про повернення місту Комсомольську його назви. Про це Сергій Каплін написав на своїй сторінці у фейсбуці.

“Зранку зареєстрував постанову про скасування рішення Верховної Ради України від 19 травня про перейменування окремих населених пунктів та районів. Передовсім і через те, що рішення прийнято з численними порушеннями регламенту, а отже, не може вважатися правомірним… Я знаю, що ніхто ніяких громадських слухань не проводив. Та навіть якби й так, ну не могли люди, які категорично не бажають жити ні в Плавнях, ні в болотах, дати на це згоду. Це нонсенс, коли 90% мешканців під час опитування проти такої назви, а на формальних громадських слуханнях її підтримують”, - написав Сергій Каплін.

Тож якщо депутат Сергій Каплін поверне місту стару назву, що майже неможливо, то місцеві мешканці будуть зобов’язані наступного разу замість Жеваго обрати нового народного депутата.

 

 

 

Теги: ДекомунізаціяЗміна назви Комсомольська

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 573 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 972 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1426 0