Новини з 1996 року

Нардеп, командир батальйону Луганськ 1, Артем Вітко побував у Кременчуці. Приїхав до військових

Олександр Курилов 23 грудня 2017 11:25 1188 0

У Кременчуці вчора побував народний депутат України й колишній командир добровольчого батальйону МВС "Луганськ 1" Артем Вітко.

Мета його перебування в нашому місті – відвідини ветеранів-учасників АТО. Тож народний депутат, який  спочатку поклав квіти до пам’ятного знака кременчужанам, що загинули під Іловайськом від рук російських агресорів, відвідав ветеранів антитерористичної операції та побував в госпіталі, де військові проходять лікування та реабілітацію.

У Кременчук Артем Вітко приїхав на запрошення керівника громадської організації «Наш дім – Кременчук»  Валерія Медведовського й останній уже з понеділка на прохання нардепа зустрічатиметься з керівниками місцевої профтехосвіти та вручатиме їм подячні листи від народного депутата. Артем Вітко у парламенті займається питаннями освіти, зокрема технічної.

Під час спілкування зі ЗМІ народний депутат розповів про особливості прийнятого бюджету України, про війну на сході з терористами, в якій сам брав участь, бо командував добровольчим батальйоном.

Ще – про те, що нині всі намагаються використати військових у своїх цілях і пояснив, чому так відбувається.

"Під час зустрічей з хлопцями пояснюю, що маніпулювання - це погано. Сьогодні партії і гасла є, а завтра їх немає. Я категорично проти того, щоб АТОвців використовували різні політичні сили. У Кременчук  приїхав на запрошення учасників АТО. Тут зустрів хлопців, з якими проходив службу у 2014 році. Мене запросили як ветерана російсько-української війни. Я думаю, що АТО більше підходить така назва", - розповів Артем Вітко представникам кременчуцьких ЗМІ.

Щодо нашого міста, то враження в народного депутата – не найкращі.

«Бачу, що Кременчук колись був потужним містом, зараз усе змінилося. На жаль, Україна менше виробляє продукції, люди отримують менші зарплати, їдуть з країни. Та зараз, як ніколи, треба підтримувати власного виробника. І КрАЗ, і Крюківський вагонзавод. Для країни зараз надзвичайно важливе автомобілебудування. Якщо не підтримувати власного автомобілебудівника, то не буде в країні коштів і, звісно, люди шукатимуть роботу за кордоном», - зазначив гість.

Уже після покладання квітів народний депутат Артем Вітко зустрівся з військовими - захисниками України.

Зустріч відбулася біля будинку, в якому живе один з них – кременчужанин  Микола Самойленко. Він запросив нардепа, аби показати, в  яких нелюдських умовах у центрі міста живуть люди.

Це вкрай аварійний будинок на вул. Театральній, життя в якому не витримує жодної критики.

Зрозуміло, які враження залишилися у гостя від побачених умов, у яких живуть кременчужани. Й обіцянка звідси – він звернеться до міського голови Кременчука, аби той вирішив проблему,  про яку насправді нашій владі добре відомо.

Окрема тема – це вчорашнє  перебування народного депутата України в нашому шпиталі для ветеранів, де військові проходять реабілітацію й серед таких – наш захисник, якого було важко поранено, Євген Саленко.

І тут висновок один  - з державного бюджету кошти на реабілітацію військових виділяються. Однак цього не вистачає й свій внесок повинна зробити місцева влада.

Щодо нашого міста, то виконком кошти для допомоги військовим виділяє, однак таких організацій серед отримувачів дуже багато й коефіцієнт корисної дії від цієї допомоги  для самих захисників України в Кременчуці не надто невеликий, аби й справді були якісь зміни.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 3003 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3478 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3922 0