Новини з 1996 року

Наприкінці травня Кременчук перетвориться на «Extreme-zone»

Едера Бедьо 13 травня 2016 11:18 890 0

28 травня у Кременчуці за підтримки міської влади  відбудеться  Х фестиваль  сучасної молодіжної культури «Extreme-zone». 

Фестиваль «Extreme-zone» проводиться з метою популяризації здорового способу життя, профілактики соціально-негативних явищ у молодіжному середовищі та розвитку фізичної культури і любительського спорту серед молоді, залучення молоді та молодіжних громадських організацій до організації змістовного дозвілля і відпочинку молоді. 

У рамках заходу планується проведення змагань у таких напрямках сучасної молодіжної культури: рок, реп, графіті, стрітбол (вуличний баскетбол), Street Soccer (вуличний футбол), фристайл, Roller skating, Games of skate, ВМХ, Workout, Трікінг, біт-бокс. За бажанням учасників та за погодженням з оргкомітетом можуть бути проведені показові виступи колективів за іншими напрямками екстремальної культури.

Участь у ньому можуть взяти молоді люди  віком від 14 до 35 років. Увага! Якщо ви бажаєте стати учасником фестивалю, потрібно подати заявку не пізніше 18 травня 2016 року (рок- та реп- напрямку - до 16 травня 2016 року)  на електронну пошту організаторів (kmkmo2016@ukr.net.).

Фестиваль же відбудеться 28 травня на площі Перемоги о 10:00. 

Детальніше про положення фестивалю можна дізнатися на molod.org.ua.

 

Теги: Життя КременчукаКультура Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1292 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2287 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2904 0