Новини з 1996 року

Наприкінці листопада українці отримають безвізовий режим з ЄС, - Президент Порошенко

Андрій Михайленко 24 жовтня 2016 09:12 1120 0

Глава Держави вчора переконував журналістів, що до 24 листопада для громадян нашої держави буде запроваджено безвізовий режим.

За його словами, це має відбутися до проведення саміту "Україна-ЄС".

"Я впевнений у тому, що документи про надання Україні безвізового режиму повністю будуть підписані і ратифіковані Європарламентом. Не маю жодного сумніву.

Можу навіть сказати, до якої дати. Це відбудеться до 24 листопада. Бо 24 листопада відбудеться Саміт Україна-ЄС, і ми домовились, що на цей Саміт документи будуть готові", - коментує Глава держави в інтерв'ю українським телеканалам.

Президент пояснив, що затримка була спричинена розробкою механізму призупинення безвізового режиму для країн. Однак вона пов'язана не з Україною, а з деякими країнами Близького Сходу.

 

Порошенко запевняє журналістів учора.

 

Зараз переговори з Україною прискорили розгляд цього механізму призупинення. Мова йшла, зокрема, про суперечку між повноваженням Європарламенту і повноваженнями Єврокомісії.

"Я дуже сподіваюся, що порозуміння буде знайдено. Наступного тижня буде проголосовано механізм призупинення і буде знайдено компроміс", - сказав Петро Порошенко.

Президент також наголосив, що, окрім рішення про безвізовий режим для громадян, будуть збільшені квоти на експорт української продукції в країни ЄС. "Це перший, наголошую, односторонній крок з боку Євросоюзу на підтримку України",  - сказав він.

Глава держави запевнив, що ці переговори по інших товарних групах будуть продовжені. За його словами, також зараз очікується прогрес у питанні макрофінансової допомоги у розмірі 600 млн євро, яку Україна має отримати за рішенням Євросоюзу.

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1736 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1815 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1733 0