Новини з 1996 року

Напиляють дров на мільйон гривень. Комунальники виходять на вулиці Кременчука з бензопилами

Валерія Макряшина 18 лютого 2020 10:50 1038 0

Обрізання й кронування дерев у Кременчуці вже більше нагадує козирний бізнес, аніж обов'язкову та профілактичну процедуру щороку. Бо не можна не помітити той факт, що наше місто фактично облисіло, а замість реально хворих дерев комунальники спилюють цілком здорові.

У Кременчуці під терміном "кронування" ховається досить прибутковий бізнес, а сам процес так званого капітального ремонту зелених насаджень фактично безконтрольний і відбувається з масою порушень. Але тоді як кременчужани хвилюються, бо бачать, як у них перед будинком нищать здорові дерева, зрізаючи їх мало не під корінь або повністю обрізаючи в них крону, нікому з міських чиновників до цього діла немає.

Як завжди. 

 

 

 

А комунальники й взагалі не в курсі (більшість із них, звісно), здорові дерева на об'єкті чи ні, бо їм просто вказали місце роботи, вони завантажилися в автомобіль із бензопилами і поїхали робити свою роботу. Все. 

Прикладів недоцільного спилювання дерев у Кременчуці можна навести безліч - біля оптової бази по вулиці Вадима Пугачова, в парках і скверах нашого міста, біля льотного коледжу тощо. 

Але і це ще не межа, не сподівайтеся. Ціна питання - майже мільйон гривень. 

Цього року наші кременчуцькі комунальники оголосили чергову "величезну та масштабну дерев'яну толоку", під час якої дерев у нашому місті поменшає і набагато. Здорових і хворих, високих і гіллястих (от стосовно хворих - не факт, бо, як показує щорічна практика, комунальники залишають такі дерева на потім, можливо, сподіваються, що вони самі впадуть).

Учора, 17 лютого, Департамент житлово-комунального господарства міста Кременчука уклав договір із комунальним підприємством "Благоустрій Кременчука" на капремонт зелених насаджень у нашому місті протягом 2020 року.  Сума угоди -  979 тисяч 591 гривня.  

 

 

Скільки саме спиляють дерев у цьому році - загадка. Але, дивлячись на суму угоди, роботи в наших комунальників ой як багато, в принципі, як і щороку. 


P.S. Як зазначають екологи, нерозбірливе зрізання гілок до стовбура порушує прийняті стандарти на національному рівні щодо належної обрізки дерев, внаслідок чого руйнується їхня крона. Спеціалісти наголошують, що кронування не зробить дерево безпечнішим і гарним, а лише сприятиме появі аварійно небезпечної ситуації, хвороб, дефектів і гнилі.


 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 430 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 389 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 437 0