Новини з 1996 року

Напередодні сесії нової міськради: проект порядку денного. ДОКУМЕНТ + ВІДЕОкоментар

Андрій Михайленко 23 листопад 2015 15:29 1338 0

Але вже є підозри з багатьох питань, які, якщо вірити наданому проекту Порядку денного, мають завтра розглядати депутати нової міської ради.

Причина проста - проекти Регламенту міської ради, структури виконавчих органів та Положень, що виносяться на обговорення, на сайті міської ради станом на сьогодні не опубліковані, як того вимагає стаття 15 Закону України " Про доступ до публічної інформації ".

Депутат Кременчуцької міської ради від партії "Укроп" Оксана Піддубна надала в розпорядження редакції Програма Плюс проект порядку денного сесії міської ради 7 скликання, яка має відбутись завтра, 24 листопада.

Як зазначила "укропівка" Піддубна, даний проект порядку денного вона отримала власноруч в апараті міської ради сьогодні за власної ініціативи - даний документ їй ніхто не надавав. 

 

 

Першим питанням порядку денного, на яке звернула нашу увагу співрозмовниця, є перше питання "Про затвердження Регламенту Кременчуцької міської ради VII скликання". За словами Піддубної, їй та її однопартійцям взагалі нічого невідомо щодо змісту головного документа міської ради. Варіант того, що депутатам міської ради буде запропоновано проголосувати за Регламент міської ради ще діючої редакції, не виключається.

Виходячи з цього, Піддубна обіцяє зібрати більше інформації стосовно порядку денного сесії та оприлюднити його вже сьогодні.

Як по першому питанню, Піддубна б'є на сполох, оскільки, за її словами, також нічого невідомо щодо наступних питаннь Порядку денного:

- питання 3 "Про утворення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та затвердження його складу",

- питання 4 "Про утворення депутатських комісій Кременчуцької міської ради",

- питання 5 "Про обрання членів постійних депутатських комісій Кременчуцької міської ради та голів постійних депутатських комісій",

- питання 8 "Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів".

- питання 11 "Про затвердження Положення про помічника - консультанта депутата Кременчуцької міської ради".

 

 

Теги: Політика КременчукаРезонанс Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись