Новини з 1996 року

Напередодні 8 березня у центральній бібліотеці привітали талановитих кременчужанок

Ксенія Омельченко 07 березня 2018 10:40 324 0

Учора, 6 березня, у відділі абонементу центральної бібліотеки ім. Горького відбулася зустріч з талановитими жінками нашого міста - Людмилою Обревко (колишній редактор "Вісника Кременчука"), Юлією Жовтецькою (директор жіночої газети "Анастасія"), Аллою Лушаковою (відома дослідниця історії нашого краю), Валентиною Кечіною (колишня директор парку "Придніпровський"), Аллою Гайшинською (директор Кременчуцького краєзнавчого музею) та Тетяною Широкою (керівник студентського театру «Арлекін»).

Також на зустріч були запрошені Людмила Воробйова (спеціаліст відділу культури) та Анна Плаксій (головний редактор телеканалу "Візит"), але вони не прийшли через стан здоров'я. 

Як виявилося вже під час заходу, кожна з цих жінок стала героїнею літературно-просвітницького проекту «Кременчужанка. Жіночі долі», у шести томах якого подано розповіді  про сучасних кременчужанок, які своїм буденним життям пишуть історію нашого міста.

Зауважимо, що цікаві розповіді, приємне спілкування та море позитиву від чарівних гостей не залишили байдужими нікого. А пісні у виконанні Тетяни Широкої та Анатолія Зигара (учасника гурту «Чисті джерела» ПК ім. Котлова) викликали цілий спектр емоцій - від щирої посмішки до зворушливих сліз.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись