Новини з 1996 року

Намагалися врятувати друзів, але загинули всі. Деталі трагедії на Дніпрі

Іона Харченко 28 березня 2019 11:00 8838 0

Сьогодні, 28 березня, на Дніпрі продовжується пошукова робота – шукають 17-річну дівчину, яка зникла 24 березня, коли перекинувся човен з компанією молодих людей.

Нагадаємо, п’ятеро молодих людей пливли на моторному човні й він перекинувся. Одна дівчина змогла дістатися до берега та повідомити про цю подію.

Тож розпочалися пошукові роботи. 26 березня водолази знайшли тіло 25-річного Данила Чемериса, а 27 березня – 24-річного Сергія Плахтирі та 27-річного Дмитра Липки.

Наші колеги з «Візиту», які були на місці пригоди, повідомляють, що на місці трагедії працює Державна служба надзвичайних ситуацій, водна поліція та волонтери-дайвери, серед них і любителі підводного плавання з Кременчука та хлопці з Горішніх Плавнів. Катери, які знаходяться на місці події, мають потужні ехолоти.  

Саме волонтери-дайвери знайшли тіло 24-річного хлопця. 24 березня Сергій Плахтиря, так би мовити, користуючись службовим становищем, скинув на воду човен з написом «Рятувальний».

Учора через дві години пошуків водолази знайшли та підняли з води тіло 27-річного Дмитра Липки – правоохоронця, дільничого інспектора. Він був без куртки, лише у футболці. Кажуть, хотів накрити від холоду одну з дівчат, коли всі разом намагалися штовхати до берега перекинутий човен.

Сергій з Дмитром уміли плавати, але не покинули посеред Дніпра Данила та одну з дівчат, які плавати не вміли. Хлопці спробували відбуксирувати до берега човен, за який вхопилися Данило з дівчиною.

Пошуки 17-річної дівчини тривають досі. Тепер уже точно знають, де її шукати. Човен перекинувся до входу в Демурівку.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2480 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2504 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3741 0