Новини з 1996 року

Нам закон – не указ. КРЕМЕНЧУК НА ПОЛТАВЩИНІ БУДЕ ЄДИНИМ В УКРАЇНІ ЗАПОВІДНИКОМ КОМУНІЗМУ

Олександр Курилов 26 серпня 2015 12:40 919 0

Депутати Кременчуцької міської ради – представники всіх фракцій – «Фронту Змін», «Батьківщини», колишньої «Партії Регіонів»… відмовилися від втілення у місті закону про декомунізацію.

Зокрема, депутати міськради не затвердили список вулиць, який підлягає перейменуванню.

Це сесія Кременчуцької міськради сьогодні й дебати навколо питання змін назв вулиць, які пов’язані з комуністичним режимом. Зміни мають бути затверджені голосуванням, але…

Загалом це питання вже розглядали на сесії міськради минулого місяця й безрезультатно.

Нині ж другі дебати, на яких вже самі комуністи заявляють, що вони не проти перейменування вулиць імені 50-и та 60-и річчя Жовтня, але проти перейменування вулиці імені Павліка Морозова.

Загалом цікаві дебати, під час яких керівник міської організації КПУ й депутат міськради Володимир Шапран розповів, що він особисто вже має втрати з перейменуванням, хоч останнє у Кременчуці й не починалося.

Результати голосування – комунізму у окремо взятому Кременчуці – бути. Депутати міськради, причому з усіх фракцій – разом з «Батьківщиною», «Фронтом Змін» про перелік вулиць для перейменування не підтримали

Так само непорушними у нашому місті залишаться символи комунізму у Кременчуці.

Як на репортера – загалом відмова кременчуцьких депутатів виконувати закон є цікавою.

Однак, в цьому випадку потрібно ще одне рішення. За ним, міським обранцям можна оголосити Кременчук заповідником корупції та комунізму, що в принципі так і є.

У такому випадку у нас би не було відбою від туристів, які б їхали до нас безперервним потоком, що позитивно б відбилося на міському бюджеті.

О.Курилов

Теги: закон про декомунізацію

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись