Новини з 1996 року

Нам ганьба. Завдяки меру Малецькому американці дивитимуться на брудних і небритих кременчужан

Олександр Курилов 17 травня 2018 17:39 818 0

У Кременчуці – попереду черговий скандал, у якому мешканці, ті ж робітники ПАТ «КВБЗ», будуть більше схожими не на цивілізованих людей, а на вихідців з Африки, брудних і таких, які роками не голяться, бо немає води.

А дивитися, як саме жахливо виглядатимуть кременчужани, будуть американці з компанії «Дженерал Моторс», які їдуть до нас за контрактом зі складання на ПАТ «КВБЗ» своїх тепловозів.

З таким результатом сьогодні завершився розгляд питання відновлення постачання гарячої води в мікрорайоні Раківка, в якому живуть кременчуцькі вагонобудівники.

І за тим, про що говорили на засіданні депутати, – це можливість відновлення послуги. Дізнався ж депутат Іванян, який порушував гаряче питання, про таке.

Перше – є борги міськвиконкому перед ТЕЦ КВБЗ в сумі 32 мільйони гривень. Друге – ремонт мереж у цьому районі завершується 13 червня й технічна можливість відновлення послуги гарячого водопостачання після цього числа буде.

Але ніхто нічого відновлювати, за словами начальника УЖКГ міськвиконкому Івана Москалика, не буде через борги.

На цьому дебати в принципі й завершено. Депутат Іванян пообіцяв розклеїти оголошення про те, що гаряча  вода в мікрорайоні буде, хоча насправді з крана тільки шипітиме.

Але й депутат, і представники мерії, здається, в цій справі забули про одну річ.

А вона така. Ось настав липень 2018 й у Кременчук  прибули перші представники США, аби працювати на ПАТ «КВБЗ».

І житимуть ці американці на Раківці у квартирах, і перше знайомство заокеанського гостя з нашим містом почнеться з шиплячого крана гарячої води та брудних і небритих облич.

А все – за єдиної причини: в Кременчуці, в багатоповерхівках мікрорайону Раківка немає гарячої води, бо такий у нас мер та його заступники.

Далі ж просто запитання до мера Малецького та його оточення: на вашу думку, як на все це реагуватимуть гості й що вони проситимуть своїх рідних – аби їм з Америки вислали вслід за ними дустове мило? Або проситимуть вислати бойлери, бо те, що вони побачать, вони ще ніколи у своєму житті не бачили.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись