Новини з 1996 року

Наливайки працюватимуть за дозволом місцевої влади

Марина Баніт 08 лютого 2017 16:29 831 0

Органи місцевого самоврядування самі визначатимуть, де й коли на території їхнього населеного пункту відбуватиметься роздрібна торгівля алкоголем і тютюном. Про це повідомляє Вісник Державної фіскальної служби.

Такі новації передбачено законопроектом № 6025 «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (щодо ліцензування роздрібного продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів та впорядкування їх продажу), зареєстрованим минулого тижня у Верховній Раді.

У документі пропонується органи місцевого самоврядування наділити повноваженнями видавати ліцензії на роздрібний продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів за місцем торгівлі суб’єкта господарювання. Кошти від плати за ліцензії передбачено спрямувати до місцевих бюджетів.

Роздрібну торгівлю алкогольними напоями і тютюновими виробами заплановано обмежити поблизу загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, на автозаправних станціях. Органи місцевого самоврядування уповноважили визначати місця та години продажу, зокрема і час проведення масових заходів.

У Пояснювальній записці автори документа наголошують, що в містах, де роздрібну торгівлю згаданими виробами обмежено в нічний час, зменшується кількість правопорушень і тяжких злочинів.

На їхню думку, прийняття законопроекту № 6025 сприятиме зниженню рівня споживання алкогольних напоїв, захисту дітей та молоді від негативного впливу цих виробів, покращенню громадського правопорядку в місцях розміщення торговельних об’єктів.

А поки вказаний законопроект не перетворився у Закон, законність заборони продажу в Кременчуці алкоголю в нічний час суд почне розглядати наприкінці березня.

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 105 0
На День міста в Кременчуці відбувся цікавий концерт зоряного десанту. ФОТО 310 0
У Кременчуці відбувся прем’єрний спектакль «Sex за Законом, або Не Забудьте Розписатися». ФОТО 447 0