Новини з 1996 року

Надзвичайний стан на Полтавщині. Коли це може трапитися?

Валерія Макряшина 23 березня 2020 15:40 1516 0

Станом на 14:00 на Полтавщині немає хворих на коронавірус. У режимі самоізоляції наразі перебувають 604 особи, які повернулися з-за кордону.

"Зараз ми очікуємо потяг у Києві, з якого ще 30 громадян повернуться із закордонної поїздки на Полтавщину, – розповів сьогодні під час брифінгу голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. – Вони повинні будуть дотримуватися вимог самоізоляції. Ними опікуватимуться лікарі та нацполіція".

За словами Синєгубова, у разі виявлення першого захворювання на коронавірус в області таки запровадять надзвичайний стан. 

"Далі вже будемо дивитися на розвиток подій. Якщо хвороба поширюватиметься, будемо ставити питання перед Києвом щодо запровадження надзвичайного стану.

Ми готові до посилення заходів безпеки і до найжорсткіших заходів дотримання карантину. Ми продовжимо звертатися до підприємств, щоб вони закривалися або припиняли свою діяльність.

Можливе прийняття рішення щодо повної зупинки громадського транспорту. Ми готові до того, щоб повністю закрити міста й села, де буде виявлено коронавірус", – розповів Олег Синєгубов.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 201 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 571 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 708 0