Новини з 1996 року

Надто складні запитання. Восьмий заступник мера Кременчука Шаповалов втік від депутата Піддубної

Олександр Курилов 27 січня 2016 14:50 816 0

У Кременчуці таки обмежать права громадян у спілкуванні з чиновниками, а останніх, у тім числі й з Управління житлово-комунального господарства міськвиконкому, захистять від мешканців міста спеціальною пропускною системою.

Вона включатиме спеціальних оплачуваних контролерів, чергування на новоутвореному у виконкомі КПП й усім іншим, що коштуватиме грошей з міського бюджету.

Однак у яку суму обійдеться така новація мера Малецького, нікому поки що дізнатися не вдається.

Це відвідини депутата міської ради й керівника міської організації партії «Укроп» Оксани Піддубної та її спроба поговорити із заступником мера Русланом Шаповаловим сьогодні.

В останнього разом із журналістами ТК «Візит» депутат міськради намагалася дізнатися більше про нову систему закритості влади від людей та ЗМІ, які надалі зможуть підніматися на другий поверх, у теж УЖКГ мерії, лише за спеціальними й, певно, захищеними від підробок перепустками.

Втім розмови як такої не вийшло – чиновник після слів, що все робиться для людей (яких саме людей – не уточнювалося), втік зі свого кабінету.

Тож запитання – за які кошти буде втілено нову пропускну систему спілкування громадян з чиновниками мерії, чи планується все обнести колючим дротом?

Й інші - чи планується запустити у міськвиконком службових собак, аби бігали по коридорах  адмінбудинку та відганяли від наших градоначальників не надто частих відвідувачів, і головне – з якого часу планується ввести «ноу-хау» - залишаються поки без відповіді.  

 

 

Теги: Політика КременчукаОксана Піддубна

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись