Новини з 1996 року

Надія та Анастасія – учениці Кременчука дебютували в «Еко-техно 2020». Дівчата - молодці! Доповнено

Олександр Курилов 09 лютого 2020 10:47 744 0

З 4 по 7 лютого у Києві тривав конкурс для школярів "Еко-техно 2020". Конкурс серйозний – його переможець поїде в Каліфорнію й  про це повідомили в міському управлінні освіти.

За тим, як все відбувалося - від Полтавщини у конкурсі «Еко» взяли участь дві учениці- Коваленко Надія( ліцей № 25 ) і Дягілева Анастасія( ліцей № 10).

Учениця 10 класу Кременчуцького ліцею № 25 Коваленко Надія представила роботу з теми: «Модифікаційна мінливість Часничниці звичайної (Pelabetes fuscus), над якою вона працювала протягом двох років разом із науковим керівником Никифоровою О. О, старшим викладачем кафедри біотехнологій та біоінженерії Кременчуцького національного університету й вчителем біології Сорвіною А.О.

За результатами конкурсу Надія Коваленко посіла ІІІ місце у номінації «Біологія (науки про рослини, науки про тварин)»

Щодо переможця, то представляти Україну на конкурсі у Каліфорнії поїде 15-річна ліцеїстка  Валентина Зінькова, вже у травні цього року. Дівчина представляла свій проект в категорії «математика»…

Cтосовно кременчуцьких дівчат , то маємо зазначити : Надія і Анастасія – ви молодці.

Й так само слова подяки вашим викладачам, які готували вас до цього конкурсу й звісно – знаємо, що кременчуцькі діти – найрозумніші й чекаємо нових розробок.

Доповнено – за тим, що сьогодні повідомляють організатори конкурсу - Дягилева Анастасія, учениця 11 класу, Кременчуцького ліцею 10 "Лінгвіст" у конкурсі "Еко-Інтел" в м.Києві , посіла І місце в номінації "Науки про людину ( біомедичні та медичні науки , прикладна медицина, науки про поведінку та соціум).

Настя тримала Сертифікат на участь у проекті "Genius Olympiad 2020", як представник від України в конференції в Рочестері, штат Нью-Йорк, яка відбудеться у червні 2020 року.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2577 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2587 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3818 0