Новини з 1996 року

Надія є: Гройсман проти підвищення плати за газ через вигадану НКРЕУ абонплату

Марина Баніт 02 квітня 2017 15:50 921 1

На своїй сторінці в соцмережі ФБ прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про те, що буде офіційно відстоювати заперечення нововигаданого створення тарифу на газ, який мав на меті введення щомісячної абонплати.

Про це писала "Програма Плюс" раніше: Відтепер кременчужани платитимуть окремо абонплату за постачання газу до плити. 70 грн. щомісяця

Пан Гройсман звернувся у відеозверненні до українців:

«Учора я пообіцяв розібратися з абонплатою за газ, провести ретельні розрахунки і подивитися, як це вплине на оплату за газ для кожного українського громадянина.

Щойно я завершив нараду з цього приводу. Збільшення дійсно є і становить у середньому в розрахунках від 1,3 до 3 разів, особливо це стосується тих, хто живе у багатоквартирних будинках.

Це неприпустимо! Ні я, ні Уряд це категорично не підтримуємо. Я щойно мав розмову з представником комісії, яка встановила цю абонплату з 1 квітня. Хоча Національна комісія з енергетики і не підпорядковується Уряду і прем’єр-міністру, але я в понеділок направлю офіційне звернення. Вимагаю, щоб це рішення було переглянуто. Це наша принципова позиція!»

 

 

 

 

 

Теги: ЗаконотворчістьЦіна на газ

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Саша Виноградов 02.02.2019 11:51

По трубам которые проводили наши отцы и деды теперь гопники подадут за абонплату газ. А кто против - отключим свет.А то что газплиту даже ремонтировать работники горгаза не умеют. Та и не сумеют - она ж несавэцкая. А научить то некому. Да и не хотелось учить и учиться. Ну а за нормы по потреблению газа никто в Кременчуге со времен Сталина нэ сидэл.

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 206 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 333 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 288 0