Новини з 1996 року

Над віце-мером Ольгою Усановою сьогодні відбувся суд

Андрій Михайленко 19 травня 2016 12:43 870 0

Але остаточне рішення по чиновниці суддя Автозаводського районного судду Оксана Пальчик має оголосити завтра, 20 травня.

Враховуючи рішення даного судді по аналогічних справах відносно чиновницького подружжя Проценків, можна очікувати, що віце-мера Ольгу Усанову, яка сьогодні була присутня на судовому засіданні, за частиною 2 статті 172-7 КУпАП визнають винуватою у вчиненні правопорушення, яке пов'язане з корупцією.

Відштовхуючись від нещодавніх рішень Апеляційного суду Полтавської області по скаргах чиновників на рішення судді Оксани Пальчик, чиновницю завтра можуть визнати винуватою у вчиненні 24 листопада 2015 року дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів. Нагадаємо, тоді Ольга Усанова, будучи депутатом міської ради, фактично голосувала за своє призначення до складу виконкому та визначення умов оплати своєї праці.

Окрім самої Усанової, на сьогоднішньому судовому засіданні також був присутній її захисник, адвокат Ульянов, котрий змінив лінію захисту свого клієнта.

Цього разу ним була піднята судова практика судді Оксани Пальчик по справах, де розглядалися випадки корупційного характеру та за якими, зрештою, приймалося рішення про закриття справ.

"Судова система недосконала та суперечлива", -  резюмував Ульянов.

Окрім судді, від Ульянова "на горіхи" також дісталося й прокурору Ярославу Романову. Адвокат вказав, що випадок голосування Усанової саму за себе це фактично є тим самим, коли працівник прокурор пише заяву про його призначення на більш вищу посаду, аніж він обіймає. На це прокурор вказав, що, на відміну від депутата, працівник прокуратури взагалі не може голосувати сам за себе чи офіційно впливати на рішення про своє призначення.

Сама ж притягувана до відповідальності чиновниця вказала, що не вважає себе винуватою, що цілком відповідає лінії поведінки клієнтів Ульянова, які проходять по судових справах корупційного характеру.

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись