Новини з 1996 року

Начальником молодіжного управління Полтавської ОДА став міліціонер-АТОшник

Юлія Билина 07 вересня 2015 17:35 956 0

Колишній боєць міліцейського батальйону Полтава Олександр Буцький тепер очолюватиме управління у справах сім’ї, молоді та спорту

Новим керівником управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації став Олександр Буцький, який торік у лавах батальйону УМВС «Полтава» чергував поблизу Маріуполя. Про це сьогодні повідомили на апаратній нараді в Полтавській ОДА.

Народився Олександр Буцький у Полтаві 22 вересня 1978 року. Має вищу освіту — закінчив Харківську державну академію міського господарства за фахом «Менеджмент організацій». Має досвід служби у Збройних силах України. Працював інспектором відділу охорони, командиром відділу охорони ТОВ «Альфа‑Щит», менеджером ТОВ «Тандем 2002», інспектором відділу кадрів МП «Будтранссервіс». Олександр Буцький також обіймав посаду консультанта виконавчого комітету Ленінської районної у м. Полтаві організації Політичної партії «Народний Союз Наша Україна», спеціаліста оргвідділу виконкому Ленінської районної у м. Полтаві ради. Із 2010 по 2014 рік працював на посаді комерційного директора ФОП «Артеменко О. С.». Депутат Ленінської районної у м. Полтаві ради V скликання та Київської районної у м. Полтаві ради VІ скликання.

Теги: Політика

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 928 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1748 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 798 0