Новини з 1996 року

Начальника залізничної станції Кременчук просять пояснювати по радіо: де на нашому вокзалі південь?

Олександр Курилов 08 січня 2020 10:20 8232 0

Мешканці нашого міста, які користуються потягами, просять адміністрацію Кременчуцького залізничного вокзалу змінити текст оголошення про прибуття та відбуття пасажирських потягів до нашого міста.

Зокрема, залізничників просять вказувати, де саме в них знаходиться північ чи південь, з якого починається відлік вагонів у потягах.

І це останній приклад залізничного життя від наших читачів, коли люди приходять на вокзал, щоб сісти в потяг «Харків-Ковель», але не можуть зрозуміти, де саме знаходиться потрібний їм вагон.

«Проводжав рідних на цей потяг, а він стоїть у нашому місті зовсім мало. На перон зайшли з вулиці – не через вокзал. Й чуємо оголошення – відлік вагонів із північного боку вокзалу.

Але раніше такі оголошення лунали так: відлік вагонів із голови чи хвоста потяга. Тож ледве встигли добігти до потрібного вагона, поки розбиралися, де на нашому вокзалі північ і де південь», - розповідає «Програмі плюс» кременчужанин Валерій.

Інше, про що розповідає чоловік, – загалом на нашому вокзалі розміщено лише одне таке оголошення, яке допомагає зрозуміти – де й справді в залізничників південь.

«Займався спортивним орієнтуванням і знаю, що таке компас. Але ми йдемо на вокзал, бо нам потрібно їхати, а не дивитися, де і який бік світу.

Тож, можливо, адміністрація залізничного вокзалу не буде створювати додаткових проблем жителям, але пояснюватиме все так, щоб було зрозуміло», - додає співрозмовник.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 994 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1993 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2610 0