Новини з 1996 року

Начальник УЖКГ Москалик спростовує повідомлення газети мера Малецького. Про кременчуцькі фейки

Олександр Курилов 24 березня 2018 09:39 555 0

Керівник УЖКГ Кременчука Іван Москалик спростував повідомлення газети мера Малецького й нардепа Шаповалова з назвою «Автограф» про нібито вплив аварії на каналізаційному колекторі в Черкасах на стан води у Кременчуцькому водосховищі. Відповідне повідомлення оприлюднює прес-служба міськвиконкому.

«Головний комунальник Кременчука відмітив, що останніми днями  соціальними мережами шириться інформація про те, що через  аварійну ситуацію на колекторі КП «Черкасиводоканал» у централізованому водогоні Кременчука погіршився стан питної води.

Такі судження є безпідставними та неправдивими, бо з розмови, яка була проведена з директором черкаського водопостачального підприємства, стало відомо, що проблемний колектор розташований на відстані 5 км від Дніпра. Стоки потрапити в річкову воду просто не могли», - говориться в офіційному повідомленні нашого виконкому.

Інше про тих, хто розганяє фейкові новини в нашому місті.

І з цього приводу зазначено таке.

«Коментуючи ситуацію, Іван Москалик зазначив, що складається враження, що аварію на мережах КП «Черкасиводоканал» певні сили використовують для дестабілізації ситуації в Кременчуці».

Єдине питання – Іван Москалик не сказав, які це певні сили пишуть дурню про Черкаси?

Але відповідь є.

Таке повідомлення оприлюднює газета Кременчуцького міського голови Віталія Малецького й народного депутата України від Кременчука Юрія Шаповалова з назвою «Автограф».

І дивує тут єдине – начальник УЖКГ міськвиконкому міг би запитати свого начальника, мера Малецького, для чого його люди разганяють по місту фейкові новини?

Натомість сам міський голова в цьому випадку пояснив би головному комунальнику нашого міста, що Черкаси, аварія на тамтешньому колекторі, звісно, це дурня, але таким способом через свою газету він з нардепом Шаповаловим мобілізують свою платну сітку агітаторів.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись