Новини з 1996 року

Начальник поліції Ботвина повідомив, що активістів виносити із сесійної зали не будуть

Валерія Макряшина 21 листопад 2017 15:27 618 0

Натовп силовиків біля міськради у період сесії, перевірка металодетектором при вході та поліцейський патруль на площі - це лише вимоги задля безпеки у публічних місцях.

Сьогодні, 21 листопада, на прес-конференції новий начальник поліції Віталій Ботвина висловив свою думку стосовно минулої сесії в міськраді, де також був присутній: 

"План проведення охорони публічного порядку (у нашому випадку сесії, - авт) передбачає групу пожежогасіння, групу від комунальників, аби ті у разі вимоги прибирали сміття біля міськвиконкому (наприклад, від паління шин). Це пропозиції, які я вніс. Ці речі потрібні, вони притаманні нормальній організації роботи", зазначив Ботвина. 

Стосовно силового розгону він повідомив, що ніхто нікого розганяти не буде, якщо йдеться про мирні акції. За його словами, якщо ж це суперечить закону, то і реакція відповідна - застосування заходів впливу. Однак, якщо позиція активістів не порушує вимоги законодавства, норми моралі та етики - це є просто позицією. Як додав Ботвина, натовп силовиків біля міськради в період сесії, перевірка металодетектором при вході та поліцейський патруль на площі - це лише заходи задля безпеки в публічних місцях.

Також на минулій сесії міськради лунало чимало заяв: одних звинувачували в хуліганстві, мера Малецького - у зловживанні службовим становищем. На питання, чи були відкриті за цими фактами відповідні провадження і чи внесені вони до ЄРДР, Віталій Ботвина відповів: 

"У цілому сесія пройшла нормально, однак на підвищенних тонах, був дуже активний депутатський корпус, який відкрито казав про своє бачення. 

Немає тенденції у когось із правоохоронців підтримувати чи то адміністрацію виконавчого комітету, чи то опозиційних депутатів. По попередніх заявах, дані внесені до ЄРДР.

На цій сесії до поліції звертався Красовський, повідомивши про протиправні дії. Зробив також звернення керівник апарату. Однак ці матеріали поки не внесені до ЄРДР, і в цьому нічого поганого немає, оскільки, ми проведемо перевірку, зберемо дані, і якщо матеріали будуть свідчити про те, що вчинено злочин, в обов'язковому порядку це буде внесено до ЄРДР і згідно цього буде проводитися досудове слідство". 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись